Ranking szachowy - Stefana Wronicza

Turnieje 2017

Mecze 2017

                            Turnieje domowe

                               2017-12-01

 1. Marek       Chomczyk           6,0           10869  2173  M
 2. Maciej      Podgórski          3,5            9116  1823  M
 3. Władysław   Żelak              2,5            9978  1995  M

                               2017-10-07

 1. Mariusz     Szewczyk          17,0 (18,5/24) 10163  2032  M
 2. Stanisław   Praczukowski      17,0 (18,0/24) 11029  2205  M
 3. Maciej      Kowalec           16,0 (17,0/24) 11007  2201  M
 4. Marcin      Pietruszewski     16,0 (16,0/22) 11017  2203  M
 5. Sławomir    Pieńkos           13,0 (13,0/24) 10040  2008  M
 6. Tomasz      Lewandrowski      12,0 (13,5/24) 10096  2019  M
 7. Piotr       Jaskowski         10,0 (11,5/24) 10005  2001  M
 8. Marcin      Pieczonka         10,0 (11,0/24) 10866  2173  M
 9. Igor        Litner             9,5 (10,5/20) 10026  2005  M
10. Robert      Krasiewicz         8,5 ( 8,5/24) 10807  2161  M
11. Małgorzata  Bębnik             8,0 (10,0/24)  9088  1817  M
12. Daniel      Zalewski           4,5 ( 4,5/22)  8969  1793  M
13. Marta       Praczukowska       0,0 ( 0,0/24)  7939  1587  MN

                        Turnieje w klubie Hetman

                               2017-09-20

 1. Krzysztof   Sacharewicz        6,0           10028  2005  M
 2. Krystian    Furmański          6,0            9087  1817  M
 3. Michał      Białczyński        2,0            8944  1788  M
 4. Adam        Mrukiewicz         2,0            6077  1215  M
 5. Patryk      Zbijowski          2,0            7981  1596  M
 6. Jan         Staruch            0,0            4948   989  M

                               2017-09-13

 1. Marek       Chomczyk           5,0           10993  2198
 2. Krystian    Furmański          4,0            9323  1864
 3. Krzysztof   Sacharewicz        3,5            9919  1983
 4. Łukasz      Grzenkowicz        2,5            8882  1776
 5. Jacek       Kurzątkowski       1,5            6676  1335  N
 6. Patryk      Zbijowski          1,5            6125  1225
 7. Jan         Staruch            1,0            4854   970  N
 8. Adam        Mrukiewicz         1,0            5122  1024  N

                               2017-09-06

 1. Rafał       Przedmojski        6,0           12242  2484
 2. Łukasz      Grzenkowicz        4,0           10678  2135  MC
 3. Michał      Białczyński        4,0 (4,0/4)    9124  1824  M
 4. Kacper      Majek              3,0           10126  2025  M
 5. Hubert      Prusik             3,0           10000  2000  M
 6. Patryk      Zbijowski          3,0           10082  2016  M
 7. Jacek       Kurzątkowski       3,0            9915  1983  MC
 8. Stefan      Wronicz            2,0 (2,0/4)   10079  2015  M
 9. Adam        Mrukiewicz         2,0            4972   994  N
10. Wojciech    Konieczny          1,0 (1,0/4)    8842  1768  M
11. Jan         Staruch            1,0            4902   980  N
12. Michał      Sowiński           0,0 (0,0/4)    9745  1949  MC

                               2017-08-30

 1. Rafał       Przedmojski        6,0           12353  2470
 2. Kacper      Majek              4,0           10126  2025  M
 3. Krzysztof   Sacharewicz        4,0           10530  2106  M
 4. Łukasz      Grzenkowicz        4,0           10522  2104  MC
 5. Stefan      Wronicz            2,0           10079  2015  M
 6. Jacek       Kurzątkowski       2,0            9892  1978  MC
 7. Jan         Grzegorek          1,0            8570  1714  M
 8. Patryk      Zbijowski          1,0           10082  2016  M

                               2017-07-19

 1. Stanisław   Praczukowski       6,0           11003  2200
 2. Kamil       Deryło             4,0           10000  2000  M
 3. Łukasz      Grzenkowicz        4,0           10349  2069  MC
 4. Patryk      Zbijowski          2,0            9865  1973  M
 5. Jan         Grzegorek          2,0            8529  1705  M
 6. Ewa         Rudnik             0,0            4812   962  N

                               2017-07-05

                          Turniej błyskawiczny

 1. Jakub       Jaworski           8,5           11133  2226  M
 2. Tomasz      Lewandrowski       8,0           10809  2161  M
 3. Kamil       Kuźnik             6,5           10000  2000  M
 4. Łukasz      Grzenkowicz        5,5           10289  2057  MC
 5. Stan        Gorodetsky         5,5           10188  2037  MC
 6. Krzysztof   Józefowicz         5,5           10163  2032  M
 7. Kamil       Deryło             5,0            8200  1640
 8. Dominik     Wojna              3,5           10000  2000  M
 9. Bartosz     Pyszkowski         1,0            4972   994  N
10. Arman       Zhakypbekov        1,0            4908   981  N

                               2017-06-28

                                    A

 1. Stanisław   Praczukowski       6,0           10997  2199
 2. Marek       Borys              4,5           10224  2044  MR
 3. Paweł       Gugała             4,0            9517  1903
 4. Piotr       Wołoszyn           3,0            7637  1527
 5. Maksymilian Kruszewski         2,5            6857  1374  N
 6. Wiesław     Władyka            2,5            8145  1629  N
 7. Krzysztof   Józefowicz         2,0           10186  2037  M
 8. Kacper      Majek              2,0            9921  1984  M
 9. Marcin      Kasjaniuk          1,5           10049  2009  MC
10. Stefan      Wronicz            1,0 (1,0/2)   10073  2014  M
11. Kamil       Deryło             1,0 (1,0/4)    8452  1680  N

                                    B

 1. Jan         Grzegorek          5,0            8573  1714  M
 2. Patryk      Zbijowski          4,0            9332  1866  M
 3. Kacper      Trepanowski        3,0            4826   965  N
 4. Alexander   Organ              3,0            5082  1016  N
 5. Kuba        Barburski          2,0            4890   978  N
 6. Aleksandra  Trepanowska        1,0            4824   964  N

                               2017-06-14

 1. Rafał       Przedmojski        6,0           12186  2437
 2. Łukasz      Kamiński           3,5            9732  1946  MC
 3. Przemysław  Rodak              3,5           11099  2219  M
 4. Krzysztof   Sacharewicz        3,5           10412  2082  M
 5. Kacper      Majek              3,0            9970  1994  M
 6. Michał      Białczyński        2,5            9124  1824  M
 7. German      Santos Cordero     2,0            9953  1990  MC
 8. Patryk      Zbijowski          0,0            9371  1874  M

                               2017-06-07

 1. Rafał       Przedmojski        5,5           12195  2439
 2. Krzysztof   Sacharewicz        5,0           10454  2090  M
 3. Przemysław  Rodak              4,0           11044  2208  M
 4. Marek       Kuźmicki           3,5           10044  2008  MR
 5. Kacper      Majek              3,5            9947  1989  M
 6. Piotr       Wołoszyn           2,5            7848  1569
 7. Jan         Oleś               2,0            7722  1544
 8. Stefan      Wronicz            2,0 (2,0/4)    9992  1998  M
 9. Michał      Sowiński           1,5            9670  1934  MC
10. Patryk      Zbijowski          0,5            9612  1922  M
11. Sebastian   Basiaga            0,0 (0,0/2)   10063  2012  MC

                         Turnieje w DK Rakowiec

                               2017-11-23

 1. Waldemar    Zdziarski          7,0           7648  1529
 2. Janusz      Kwiek              6,5           8415  1683
 3. Bronisław   Jefimow            6,0 (5,0/8)   7894  1578
 4. Wojciech    Staniszewski       6,0 (5,0/8)   8410  1682
 5. Sławomir    Turlejski          6,0           9150  1830
 6. Ireneusz    Łukasik            6,0           8766  1753
 7. Zygmunt     Piela              4,5 (3,5/8)   6770  1354
 8. Zygmunt     Wiktor             4,5 (3,5/8)   6882  1376
 9. Mieczysław  Wysocki            4,5 (3,5/8)   8546  1709
10. Zdzisław    Dostaw             4,0 (3,0/8)   7138  1427
11. Jamusz      Markiewicz         4,0 (3,0/8)   7052  1410
12. Leszek      Krupiński          2,5 (1,5/8)   6199  1239
13. Paweł       Gamza              1,5 (0,5/8)   7960   992  N

                               2017-11-16

 1. Sławomir    Turlejski          7,0           9256  1851
 2. Ireneusz    Łukasik            6,0           8765  1753
 3. Janusz      Kwiek              6,0           8283  1656
 4. Wojciech    Staniszewski       4,5           8403  1680
 5. Henryk      Budrewicz          4,0           8114  1622
 6. Bronisław   Jefimow            3,5           7607  1521
 7. Zygmunt     Wiktor             2,5           6930  1386
 8. Waldemar    Zdziarski          2,0           7415  1483
 9. Leszek      Krupiński          0,5           6246  1249

                               2017-10-26

 1. Sławomir    Turlejski          8,5           9196  1839
 2. Henryk      Budrewicz          7,0           8224  1644
 3. Wojciech    Staniszewski       5,5           8452  1690
 4. Ireneusz    Łukasik            4,5           8752  1750
 5. Zygmunt     Wiktor             4,5           6904  1380
 6. Wiesław     Szymczak           4,0           6965  1393
 7. Bronisław   Jefimow            4,0           7483  1496
 8. Waldemar    Zdziarski          2,5           7438  1487
 9. Zdzisław    Dostaw             2,5           7184  1436
10. Leszek      Krupiński          2,0           6318  1263

                               2017-10-19

 1. Sławomir    Turlejski          7,5           9071  1814
 2. Ireneusz    Łukasik            7,0           9003  1800
 3. Wojciech    Staniszewski       6,5           8535  1707
 4. Janusz      Kwiek              5,5           8183  1636
 5. Zdzisław    Dostaw             5,0           7235  1447
 6. Bronisław   Jefimow            4,0           7570  1514
 7. Waldemar    Zdziarski          4,0           7591  1518
 8. Henryk      Budrewicz          3,0           8060  1612
 9. Zygmunt     Wiktor             1,5           6715  1343
10. Leszek      Krupiński          1,0           6265  1253

                               2017-10-12

 1. Sławomir    Turlejski          8,0           9016  1803
 2. Ireneusz    Łukasik            7,5           8991  1798
 3. Henryk      Budrewicz          6,0           8273  1654
 4. Wojciech    Staniszewski       6,0           8481  1696
 5. Waldemar    Zdziarski          5,5           7576  1515
 6. Bronisław   Jefimow            4,5           7665  1533
 7. Janusz      Kwiek              4,0           8170  1634
 8. Wiesław     Szymczak           3,5           6760  1352  N
 9. Zdzisław    Dostaw             3,0           7037  1407
10. Zygmunt     Wiktor             3,0           6813  1362
11. Ryszard     Girtler            2,0           5463  1092  N
12. Leszek      Krupiński          1,0           6331  1266

                               2017-10-05

 1. Henryk      Budrewicz          5,5           8252  1650
 2. Sławomir    Turlejski          4,0           8903  1780
 3. Janusz      Kwiek              3,5           8390  1678
 4. Zygmunt     Wiktor             3,0           6813  1362
 5. Wojciech    Staniszewski       2,0           8529  1705
 6. Wiesław     Szymczak           2,0           6701  1340  N
 7. Waldemar    Zdziarski          1,0           7433  1486

                               2017-09-21

 1. Wojciech    Staniszewski       5,5           8756  1751
 2. Bronisław   Jefimow            4,5           7828  1565
 3. Ireneusz    Łukasik            3,5           8896  1779
 4. Waldemar    Zdziarski          3,5           7509  1501
 5. Wiesław     Szymczak           3,0           6559  1311  N
 6. Zdzisław    Dostaw             1,0           7072  1414
 7. Leszek      Krupiński          0,0           6373  1274

                               2017-09-07

 1. Adam        Wilczyński         6,5           8866  1773
 2. Ireneusz    Łukasik            6,0           8851  1770
 3. Janusz      Kwiek              6,0           8273  1654
 4. Wojciech    Staniszewski       6,0 (5,0/8)   8429  1685
 5. Sławomir    Turlejski          5,5 (4,5/8)   9104  1820
 6. Michał      Białczyński        5,5           7752  1550
 7. Henryk      Budrewicz          5,5 (4,5/8)   7919  1583
 8. Bronisław   Jefimow            5,0 (4,0/8)   7864  1572
 9. Zdzisław    Dostaw             5,0 (4,0/8)   7231  1446
10. Leszek      Krupiński          5,0 (4,0/8)   6426  1285
11. Waldemar    Zdziarski          4,0 (3,0/8)   7350  1470
12. Zygmunt     Piela              2,0 (1,0/8)   6432  1286
13. Jan         Stępiński          1,0 (0,0/8)   3945   789

                               2017-08-31

 1. Sławomir    Turlejski          7,5           9269  1855
 2. Ireneusz    Łukasik            6,5           8871  1774
 3. Wojciech    Staniszewski       6,5           8390  1678
 4. Adam        Wilczyński         6,5           8837  1767
 5. Janusz      Kwiek              5,0           8266  1653
 6. Michał      Białczyński        4,0           7576  1515
 7. Henryk      Budrewicz          4,0           7938  1587
 8. Zygmunt     Wiktor             3,5           6807  1361
 9. Zdzisław    Dostaw             3,5           7133  1426
10. Leszek      Krupiński          2,5           6252  1250
11. Bronisław   Jefimow            2,5           7860  1572
12. Ryszard     Girtler            2,0           5254  1050  N

                               2017-06-29

 1. Rafał       Szymczak           8,0          10566  2113
 2. Adam        Wilczyński         7,0           9077  1815
 3. Janusz      Kwiek              6,5           8200  1640
 4. Ireneusz    Łukasik            6,0           8795  1759
 5. Wojciech    Staniszewski       5,5           8302  1660
 6. Henryk      Groblewski         4,5           7624  1524
 7. Sławomir    Turlejski          4,5           9143  1828
 8. Bronisław   Jefimow            4,0           7893  1578
 9. Michał      Białczyński        4,0 (3,0/8)   7694  1538
10. Zdzisław    Dostaw             4,0           7132  1426
11. Zygmunt     Piela              3,5           6710  1342
12. Zdzisław    Dostaw             2,5 (1,5/8)   6895  1379
13. Paweł       Rymarowicz         2,5 (2,5/8)   8226  1645
14. Leszek      Krupiński          0,5 (0,5/8)   6123  1224

                               2017-06-22

 1. Sławomir    Turlejski          7,5           9408  1881
 2. Adam        Wilczyński         7,0           8984  1796
 3. Ireneusz    Łukasik            6,5           8743  1748
 4. Wojciech    Staniszewski       5,5           8205  1641
 5. Zygmunt     Wiktor             4,5 (3,5/8)   6929  1385
 6. Zdzisław    Dostaw             4,5 (3,5/8)   7062  1412
 7. Waldemar    Zdziarski          4,5 (3,5/8)   7471  1494
 8. Bronisław   Jefimow            4,5 (3,5/8)   7763  1552
 9. Janusz      Kwiek              4,5 (3,5/8)   8009  1601
10. Marcin      Kasjaniuk          4,0 (3,0/8)   7401  1480
11. Leszek      Krupiński          3,5 (2,5/8)   6209  1241
12. Henryk      Groblewski         3,5 (2,5/8)   7574  1514
13. Andrzej     Szopa              2,5 (1,5/8)   6015  1203

                           Turnieje w DK Świt
                           Pierwsze 10 miejsc

                               2017-11-26

 1. Manfred     Mannke             8,0          11253  2250
 2. Andrzej     Szymański          7,0          10881  2176
 3. Adam        Kojro              6,5          11125  2225
 4. Marcin      Warowny            6,5           9725  1945
 5. Artur       Godlewski          6,0          10419  2083
 6. Władysław   Kaska              6,0           9382  1876
 7. Stanisław   Pałgan             5,5           8727  1745
 8. Ryszard     Rusin              5,5           9429  1885
 9. Jadwiga     Gasik              5,5 (4,5/8)   8230  1646
10. Piotr       Gasik              5,0          10450  2090

                               2017-11-19

 1. Rafał       Przedmojski        9,0          12069  2413
 2. Piotr       Gasik              7,0          10603  2120
 3. Piotr       Zbrzeski           6,0           9668  1933
 4. Kamil       Celiński           6,0           9901  1980
 5. Artur       Godlewski          5,5          10406  2081
 6. Krzysztof   Staszewski         5,5           9408  1881
 7. Michał      Wiraszka           5,5           8064  1612
 8. Dariusz     Gajewski           5,5           9127  1825
 9. Stanisław   Pałgan             5,0           8753  1750
10. Janusz      Kwiek              5,0           8364  1672

                               2017-11-12

 1. Stanisław   Praczukowski       8,0          11354  2270
 2. Rafał       Przedmojski        7,0          12040  2408
 3. Piotr       Gasik              7,0          10687  2137
 4. Andrzej     Szymański          6,0          10900  2180
 5. Kamil       Juszkowski         6,0           9864  1972  N
 6. Kamil       Celiński           6,0           9821  1964
 7. Michał      Litwiniec          6,0           5914  1182  N
 8. Artur       Godlewski          5,5          10443  2088
 9. Stanisław   Pałgan             5,5           8692  1738
10. Marcin      Oleksa             5,5           5828  1165  N

                               2017-11-05

 1. Rafał       Przedmojski        8,5          12298  2459
 2. Adam        Kojro              7,5          11192  2238
 3. Manfred     Mannke             6,5          11375  2275
 4. Paweł       Szumilas           6,0          11202  2240
 5. Piotr       Gasik              6,0          10402  2080
 6. Dominik     Rzeszowski         6,0           9446  1889
 7. Rafał       Szymczak           5,5          10439  2087
 8. Karol       Urbaniak           5,5           9014  1802
 9. Mieczysław  Wysocki            5,5           8737  1747
10. Andrzej     Kania              5,5           9107  1821

                               2017-10-29

 1. Jacek       Markiewicz         8,0          11911  2382
 2. Manfred     Mannke             7,0          11449  2289
 3. Piotr       Gasik              6,5          10384  2076
 4. Andrzej     Szymański          6,0          10953  2190
 5. Władysław   Kaska              6,0           9696  1939
 6. Paweł       Szumilas           6,0          11267  2253
 7. Artur       Godlewski          6,0          10512  2102
 8. Tomasz      Witek              6,0          10059  2011
 9. Przemysław  Laszczak           6,0           9739  1947
10. Jarosław    Gałuś              5,5           8812  1762

                               2017-10-22

 1. Manfred     Mannke             8,0          11245  2249
 2. Artur       Godlewski          7,5          10605  2121
 3. Rafał       Przedmojski        7,0          12337  2467
 4. Adam        Kojro              6,5          11077  2215
 5. Piotr       Gasik              6,0          10226  2045
 6. Rafał       Pigoń              5,5          10134  2026
 7. Jakub       Żółkiewski         5,5           8827  1765
 8. Eugeniusz   Wiszniowski        5,5 (4,5/8)   8462  1692
 9. Piotr       Zbrzeski           5,0           9419  1883
10. Agata       Trybuła            5,0           8992  1798

                               2017-10-15

 1. Andrzej     Szymański          8,5          10943  2188
 2. Adam        Kojro              7,5          11127  2225
 3. Krzysztof   Zygulski           6,5           8980  1796
 4. Władysław   Kaska              6,0           9521  1904
 5. Artur       Godlewski          5,5          10490  2098
 6. Jan         Lenczewski         5,0           8107  1621
 7. Jarosław    Gałuś              5,0           8431  1686
 8. Eżbieta     Sosnowska          5,0           9149  1829
 9. Marek       Kośny              5,0           8978  1795
10. Stanisław   Pałgan             4,5           8809  1761

                               2017-10-08

 1. Rafał       Przedmojski        8,5          12441  2488
 2. Adam        Kojro              8,0          11140  2228
 3. Adam        Kujawski           6,5          11132  2226
 4. Artur       Godlewski          6,0          10646  2129
 5. Kamil       Celiński           6,0           9907  1981
 6. Łukasz      Miętek             6,0           9478  1895
 7. Piotr       Zbrzeski           5,5           9440  1888
 8. Ryszard     Karpiński          5,5           8173  1634
 9. Jarosław    Gałuś              5,0           8302  1661
10. Stanisław   Pałgan             5,0           8844  1768

                               2017-10-01

 1. Andrzej     Szymański          8,5          10958  2191
 2. Manfred     Mannke             8,0          11110  2222
 3. Adam        Kojro              7,0          11056  2211
 4. Stanisław   Pałgan             6,0           8754  1750
 5. Eugeniusz   Wiszniowski        5,0           8648  1729
 6. Krzysztof   Zygulski           5,0           8750  1750
 7. Henryk      Budrewicz          5,0           8062  1612
 8. Marek       Rudnicki           5,0           7136  1427  N
 9. Zygmunt     Wiktor             5,0           6706  1341
10. Ryszard     Karpiński          5,0           8060  1612

                               2017-09-24

 1. Manfred     Mannke             8,5          11336  2267
 2. Rafał       Przedmojski        8,5          12430  2486
 3. Andrzej     Kania              7,0           9183  1836
 4. Kamil       Celiński           6,0           9706  1941
 5. Andrzej     Szewczak           6,0           9306  1861
 6. Artur       Godlewski          5,5          10666  2133
 7. Krzysztof   Nowacki            5,5           7553  1510
 8. Wojciech    Antoszewski        5,5           8963  1792  N
 9. Henryk      Budrewicz          5,0           7985  1597
10. Jan         Pęski              5,0           7572  1514

                               2017-09-17

 1. Adam        Kojro              8,5          11136  2227
 2. Stanisław   Praczukowski       8,0          11149  2229
 3. Manfred     Mannke             7,5          11220  2244
 4. Adam        Podgajny           6,5           9601  1920
 5. Stanisław   Pałgan             6,0           8722  1744
 6. Artur       Godlewski          5,5          10802  2160
 7. Wojciech    Antoszewski        5,5           9007  1801  N
 8. Michał      Wiraszka           5,5           7851  1570
 9. Wiesław     Wójcik             5,5           9346  1869
10. Mieczysław  Wysocki            5,5           8904  1780

                               2017-09-03

 1. Rafał       Przedmojski        8,5          12412  2482
 2. Jan         Adamski            8,5          11894  2378
 3. Artur       Godlewski          7,0          10945  2189
 4. Karol       Urbaniak           6,0           9016  1803
 5. Bronisław   Jefimow            5,5           7947  1589
 6. Henryk      Budrewicz          5,5           7900  1580
 7. Jadwiga     Gasik              5,0           8154  1630
 8. Dorota      Nowacka            5,0           8275  1655
 9. Eugeniusz   Wiszniowski        5,0           8631  1726
10. Krzysztof   Zygulski           5,0           8632  1726

                               2017-08-27

 1. Artur       Godlewski          8,0          10946  2189
 2. Rafał       Przedmojski        8,0          12325  2465
 3. Adam        Kojro              7,0          11000  2220
 4. Eugeniusz   Wiszniowski        6,0           8659  1731
 5. Krzysztof   Józefowicz         6,0           8472  1694
 6. Karol       Urbaniak           6,0           8903  1780
 7. Andrzej     Szymański          5,5          10851  2170
 8. Krzysztof   Zygulski           5,5           8603  1720
 9. Kamil       Celiński           5,0          10023  2004
10. Stanisław   Pałgan             5,0           8715  1743

                               2017-08-20

 1. Rafał       Przedmojski        8,5          12300  2460
 2. Stanisław   Praczukowski       7,5          11124  2224
 3. Artur       Godlewski          6,5          10491  2098  N
 4. Manfred     Mannke             6,0          11177  2235
 5. Adam        Kojro              6,0          10913  2182
 6. Andrzej     Kania              5,5           9141  1828
 7. Bronisław   Jefimow            5,5           8139  1627
 8. Kamil       Celiński           5,5           9996  1999
 9. Krzysztof   Zygulski           5,5           8527  1705
10. Stanisław   Pałgan             5,5           8731  1746

                               2017-08-13

 1. Jan         Adamski            7,5          11747  2349
 2. Rafał       Przedmojski        7,5 (7,5/8)  12270  2454
 3. Manfred     Mannke             6,5          11153  2230
 4. Adam        Kojro              6,5          10967  2193
 5. Andrzej     Szymański          6,0          10895  2179
 6. Rafał       Pigoń              6,0          10154  2030
 7. Kamil       Celiński           6,0          10151  2030
 8. Bronisław   Jefimow            6,0           7956  1591
 9. Artur       Godlewski          5,5          10427  2085  N
10. Łukasz      Miętek             5,5           9372  1874

                               2017-08-06

 1. Andrzej     Szymański          7,0          10916  2183
 2. Piotr       Jaskowski          7,0          10455  2091
 3. Jan         Adamski            7,0          11618  2323
 4. Dionizy     Barwiński          6,5          10545  2109
 5. Marcin      Warowny            6,5           9859  1971
 6. Manfred     Mannke             6,0          11123  2224
 7. Kamil       Celiński           6,0          10168  2033
 8. Artur       Godlewski          5,5          10369  2073  N
 9. Igor        Litner             5,5          10290  2058
10. Elżbieta    Sosnowska          5,5           9270  1854

                               2017-07-30

 1. Adam        Kojro              8,5          11091  2218
 2. Manfred     Mannke             8,0          11213  2242
 3. Artur       Godlewski          7,0          10505  2101  N
 4. Mieczysław  Wysocki            6,0           9092  1818
 5. Michał      Białczyński        6,0           7715  1543
 6. Sebastian   Mańkowski          6,0           8064  1612
 7. Ryszard     Rusin              5,5           9562  1912
 8. Piotr       Król               5,5           5852  1170  N
 9. Łukasz      Miętek             5,5           9391  1878
10. Karol       Urbaniak           5,5           8936  1787

                               2017-07-23

                                    A

 1. Manfred     Mannke             8,0          11250  2250
 2. Rafał       Przedmojski        8,0          12332  2466
 3. Rafał       Pigoń              7,5          10135  2027
 4. Adam        Kojro              5,5          10999  2199
 5. Mieczysław  Wysocki            5,0           8922  1784
 6. Piotr       Wołoszyn           4,0           7820  1564
 7. Henryk      Budrewicz          3,0           8174  1634
 8. Andrzej     Kania              3,0           8861  1772
 9. Jan         Pęski              1,0           7603  1520
10. Michał      Białczyński        0,0           7454  1490

                                    B

 1. Artur       Godlewski          8,0          10579  2115  N
 2. Karol       Urbaniak           7,5           9136  1827
 3. Artur       Grzelak            7,0          11043  2208
 4. Kamil       Celiński           7,0          10157  2031
 5. Ryszard     Rusin              5,0           9447  1889
 6. Bronisław   Jefimow            4,5           7968  1593
 7. Marek       Rudnicki           4,5           6324  1264  N
 8. Błażej      Wardęcki           4,5           5862  1172  N
 9. Zbigniew    Fazan              4,5           6030  1206
10. Jarosław    Gałuś              4,0           8463  1692

                               2017-07-16

 1. Adam        Kojro              7,5          11159  2231
 2. Kamil       Celiński           7,0          10151  2030
 3. Rafał       Przedmojski        6,5          12361  2472
 4. Manfred     Mannke             6,5          11363  2272
 5. Robert      Ostrowski          6,0           5984  1196  N
 6. Dionizy     Barwiński          6,0          10498  2099
 7. Ryszard     Rusin              6,0           9576  1915
 8. Andrzej     Szymański          6,0          10789  2157
 9. Artur       Godlewski          5,5          10525  2105  N
10. Łukasz      Miętek             5,5           9430  1884

                               2017-07-09

 1. Manfred     Mannke             8,0          11485  2297
 2. Piotr       Gasik              7,5          10629  2125
 3. Andrzej     Szymański          6,0          10910  2182
 4. Adam        Kojro              6,0          11004  2200
 5. Kamil       Celiński           6,0           9973  1994
 6. Artur       Godlewski          6,0          10619  2112  N
 7. Jarosław    Gałuś              5,5           8499  1699
 8. Romuald     Składzień          5,5           9276  1855
 9. Farzam      Rokni              5,0 (4,0/8)   8931  1786
10. Mieczysław  Wysocki            5,0           8893  1778

                               2017-07-02

 1. Rafał       Przedmojski        8,0          12336  2467
 2. Adam        Kojro              7,5          11090  2218
 3. Manfred     Mannke             6,5          11495  2299
 4. Artur       Godlewski          6,5          10833  2166  N
 5. Piotr       Gasik              6,5          10531  2106
 6. Kamil       Celiński           6,0           9909  1981
 7. Elżbieta    Sosnowska          5,5           9230  1846
 8. Mateusz     Piepiórka          5,0           5652  1130  N
 9. Andrzej     Kania              5,0           9001  1800
10. Jan         Lenczewski         5,0           7855  1571

                               2017-06-25

 1. Rafał       Przedmojski        7,5          12242  2448
 2. Antoni      Trylski            7,0          10672  2134
 3. Adam        Kojro              6,5          11015  2203
 4. Artur       Godlewski          6,0          10863  2172  N
 5. Karol       Urbaniak           6,0           8877  1777
 6. Andrzej     Szymański          6,0          11045  2209
 7. Przemysław  Laszczak           6,0           9959  1991
 8. Paweł       Gugała             6,0           9507  1901
 9. Bronisław   Jefimow            6,0           7876  1575
10. Krzysztof   Nowacki            6,0           8019  1603

                               2017-06-18

 1. Rafał       Przedmojski        8,5          12296  2459
 2. Manfred     Mannke             8,5          11622  2324
 3. Andrzej     Szymański          7,0          11161  2232
 4. Dionizy     Barwiński          6,0          10515  2103
 5. Adam        Kojro              5,5          11062  2212
 6. Paweł       Szumilas           5,5          11447  2289
 7. Elżbieta    Sosnowska          5,5           9349  1869
 8. Wojciech    Radecki            5,0          10020  2004
 9. Rafał       Szymczak           5,0          10600  2120
10. Jan         Pęski              5,0           7593  1518

                               2017-06-11

 1. Rafał       Przedmojski        8,0          12164  2432
 2. Adam        Kojro              8,0          11115  2223
 3. Manfred     Mannke             7,0          11412  2282
 4. Apoloniusz  Sebzda             6,0           7796  1559
 5. Mieczysław  Wysocki            5,5           8837  1767
 6. Stanisław   Pałgan             5,5           8391  1678
 7. Bronisław   Jefimow            5,0           7824  1564
 8. Janusz      Minko              5,0           8842  1768
 9. Karol       Urbaniak           5,0           8775  1755
10. Jan         Pęski              4,5           7378  1475

                   Turnieje w Polskim Związku Szachowym
                           Pierwsze 10 miejsc

                               2017-11-30

 1. Błażej      Kaleta             5,5          11932  2386
 2. Manfred     Mannke             5,5          11310  2262
 3. Leszek      Bieliński          5,5          10413  2082
 4. Lora        Kukić              5,0           7900  1580  N
 5. Jan         Kamiński           5,0          10163  2032
 6. Krzysztof   Staszewski         5,0           9678  1935
 7. Andrzej     Szymański          5,0          10832  2166
 8. Jakub       Jaworski           5,0          10304  2060
 9. Krzysztof   Sacharewicz        4,5           9893  1978
10. Rafał       Przedmojski        4,0          11880  2376

                               2017-11-23

 1. Rafał       Przedmojski        6,5          12088  2417
 2. Marek       Chomczyk           6,0          11164  2232
 3. Tomasz      Safanowski         5,5           9750  1950
 4. Jan         Kamiński           4,5          10022  2004
 5. Krzysztof   Staszewski         4,5           9452  1890
 6. Leszek      Bieliński          4,5          10306  2061
 7. Marcin      Warowny            4,5           9565  1913
 8. Manfred     Mannke             4,0 (4,0/5)  11101  2220
 9. Sebastian   Basiaga            4,0           8778  1755
10. Stanisław   Kobus              4,0           9137  1827

                               2017-11-16

 1. Marcin      Maciąga            7,0          11869  2373
 2. Rafał       Przedmojski        5,5          12003  2400
 3. Manfred     Mannke             5,0          11321  2264
 4. Leszek      Bieliński          5,0          10405  2081
 5. Jakub       Jaworski           5,0          10226  2045
 6. Sebastian   Basiaga            5,0           8753  1750
 7. Leszek      Wawrzos            5,0           8309  1661
 8. Andrzej     Szymański          4,5          10882  2176
 9. Krzysztof   Staszewski         4,5           9375  1875
10. Wiesław     Wójcik             4,0           9400  1880

                               2017-11-09

 1. Manfred     Mannke             6,0          11395  2279
 2. Piotr       Gasik              6,0          10465  2093
 3. Rafał       Przedmojski        5,5          12220  2444
 4. Salim       Shalabayev         5,0           9217  1843
 5. Krzysztof   Sacharewicz        5,0           9825  1965
 6. Krzysztof   Józefowicz         5,0           8663  1732
 7. Stanisław   Kobus              5,0           9211  1842
 8. Wojciech    Sawicki            5,0           9832  1966
 9. Sebastian   Basiaga            5,0           8550  1710
10. Jan         Kamiński           4,5           9790  1958

                               2017-11-02

 1. Rafał       Przedmojski        6,5          12293  2458
 2. Mohamed     Omar               5,5           9841  1968
 3. Wojciech    Sawicki            5,0           9932  1986
 4. Piotr       Poniewierski       5,0          10179  2029
 5. Krzysztof   Sacharewicz        5,0           9993  1998
 6. Leszek      Bieliński          5,0          10372  2074
 7. Aleksander  Roj                5,0           8726  1745
 8. Maksymilian Kruszewski         5,0           6947  1389  N
 9. Lora        Kukic              5,0           6754  1350  N
10. Wiesław     Wójcik             4,5           9463  1892

                               2017-10-26

 1. Manfred     Mannke             6,5          11368  2273
 2. Rafał       Przedmojski        5,5          12266  2453
 3. Stanisław   Praczukowski       5,5          11188  2237
 4. Wojciech    Radecki            5,0           9948  1989
 5. Mohamed     Omar               5,0           9783  1956
 6. Jan         Kamiński           5,0 (5,0/6)   9815  1963
 7. Krzysztof   Sacharewicz        5,0           9990  1998
 8. Krzysztof   Józefowicz         5,0           8536  1707
 9. Wiesław     Wójcik             4,5           9486  1897
10. Wojciech    Sawicki            4,5           9875  1975

                               2017-10-19

 1. Rafał       Przedmojski        7,0          12515  2503
 2. Mohamed     Omar               6,0           9639  1927
 3. Marcin      Warowny            5,0           9729  1945
 4. Leszek      Bieliński          5,0          10525  2105
 5. Leszek      Wawrzos            5,0           8096  1619
 6. Kacper      Majek              5,0           9390  1878
 7. Eugeniusz   Wiszniowski        4,5           8586  1717
 8. Radosław    Krzyżewski         4,5           8192  1638
 9. Paweł       Maćkowski          4,0           8901  1780  N
10. Andrzej     Kołodziejczyk      4,0           8915  1783

                               2017-10-12

 1. Rafał       Przedmojski        6,0          12487  2497
 2. Stanisław   Praczukowski       5,5          11177  2235
 3. Leszek      Bieliński          5,5          10510  2102
 4. Salim       Shalabayev         5,5           9129  1825
 5. Krzysztof   Sacharewicz        5,0          10025  2005
 6. Maciej      Hołubczat          5,0           9272  1854  N
 7. Krzysztof   Staszewski         5,0           9458  1891
 8. Andrzej     Szymański          4,5          10832  2166
 9. Andrzej     Kania              4,0 (4,0/4)   9075  1815
10. Franciszek  Smulikowski        4,0           8091  1618  N

                               2017-10-05

 1. Jakub       Jaworski           6,0          10498  2099
 2. Mohamed     Omar               5,0           9487  1897
 3. Wojciech    Sawicki            5,0          10032  2006
 4. Salim       Shalabayev         4,0           8945  1789
 5. Jan         Kamiński           4,0           9876  1975
 6. Lora        Kukic              4,0           6336  1267  N
 7. Andrzej     Kołodziejczyk      4,0           8798  1759
 8. Maciej      Hołubczat          4,0           9038  1807  N
 9. Łukasz      Gaweł              4,0           5795  1159  N
10. Marcin      Warowny            4,0           9709  1941

                               2017-09-28

 1. Marcin      Maciąga            6,0 (6,0/6)  11691  2338
 2. Marek       Chomczyk           5,5          11027  2205
 3. Leszek      Bieliński          5,0          10427  2085
 4. Manfred     Mannke             5,0          11287  2257
 5. Krzysztof   Puchta             5,0           8632  1726  N
 6. Krzysztof   Staszewski         5,0           9204  1840
 7. Sebastian   Basiaga            4,5           8516  1703
 8. Jan         Kamiński           4,5           9902  1980
 9. Stanisław   Kutkowski          4,5           9874  1974  N
10. Tomasz      Kaczmarek          4,0           8619  1723  N

                               2017-09-21

 1. Patryk      Chylewski          6,0          10921  2184
 2. Wojciech    Sawicki            6,0           9993  1998
 3. Manfred     Mannke             5,5          11215  2243
 4. Jakub       Jaworski           5,0          10386  2077
 5. Leszek      Bieliński          4,5          10438  2087
 6. Dawid       Lelito             4,5           8585  1717  N
 7. Adam        Podgajny           4,0           9627  1925
 8. Jan         Kamiński           4,0           9850  1970
 9. Mohamed     Omar               4,0           9419  1883
10. Jakub       Pichurko           3,5           8960  1792  N

                               2017-09-14

 1. Manfred     Mannke             6,0          11171  2234
 2. Marcin      Maciąga            6,0          11610  2322
 3. Krzysztof   Sacharewicz        5,0          10059  2011
 4. Stanisław   Praczukowski       5,0          11048  2209
 5. Adam        Podgajny           4,5           9505  1901
 6. Eugeniusz   Wiszniowski        4,5           8758  1751
 7. Leszek      Bieliński          4,5          10474  2094
 8. Michał      Słoniewski         4,5           9151  1830
 9. Piotr       Blus               4,5           8675  1735
10. Przemysław  Rodak              4,5           9684  1936

                               2017-09-07

 1. Manfred     Mannke             7,0          11094  2218
 2. Kacper      Majek              5,5           9416  1883
 3. Marek       Chomczyk           5,0          10845  2169
 4. Jakub       Jaworski           5,0          10318  2063
 5. Krzysztof   Sacharewicz        5,0           9967  1993
 6. Joanna      Kaczmarska         5,0           9676  1935
 7. Jan         Kamiński           5,0          10064  2012
 8. Robert      Merta              4,5           9088  1817  N
 9. Eugeniusz   Wiszniowski        4,5           8678  1735
10. Salim       Shalabayev         4,0           9267  1853

                               2017-08-31

 1. Rafał       Przedmojski        6,5          12399  2479
 2. Jan         Adamski            6,0          11836  2367
 3. Marek       Chomczyk           5,0          10916  2183
 4. Joanna      Kaczmarska         5,0 (4,0/6)   9663  1932
 5. Krzysztof   Sacharewicz        5,0           9911  1982
 6. Leszek      Bieliński          5,0          10543  2108
 7. Manfred     Mannke             4,5          10938  2187
 8. Salim       Shalabayev         4,0           9276  1855
 9. Michał      Słoniewski         4,0           8966  1793
10. Jakub       Jaworski           4,0          10279  2055

                               2017-08-24

 1. Leszek      Bieliński          6,0          10626  2125
 2. Marek       Chomczyk           5,5          10851  2170
 3. Marcin      Maciąga            5,0          11589  2317
 4. Joanna      Kaczmarska         5,0           9602  1920
 5. Tomasz      Pęśko              5,0           9988  1997
 6. Jakub       Jaworski           5,0          10324  2064
 7. Jan         Kamiński           4,5          10067  2013
 8. Manfred     Mannke             4,0 (4,0/5)  11162  2232
 9. Andrzej     Kołodziejczyk      4,0           8962  1792
10. Tomasz      Kaliszewski        4,0          10076  2015

                               2017-08-17

 1. Jan         Adamski            7,0          11859  2371
 2. Manfred     Mannke             6,0          11183  2236
 3. Krzysztof   Staszewski         5,0           9099  1819
 4. Stanisław   Praczukowski       5,0          11068  2213
 5. Jakub       Jaworski           5,0          10360  2072
 6. Kacper      Majek              5,0           9164  1832
 7. Rafał       Szymczak           4,5          10608  2121
 8. Karol       Płocha             4,5           9190  1838  N
 9. Salim       Shalabayev         4,5           9153  1830
10. Wiesław     Wójcik             4,0           9374  1874

                               2017-08-10

 1. Jan         Adamski            6,0          11708  2341
 2. Stanisław   Praczukowski       6,0          11079  2215
 3. Leszek      Bieliński          5,0          10562  2112
 4. Jerzy       Semczuk            5,0           5950  1190  N
 5. Piotr       Ciechoński         5,0           9494  1898
 6. Andrzej     Kołodziejczyk      5,0           8843  1768
 7. Maciej      Krupacz            4,5           5878  1175  N
 8. Agata       Trybuła            4,5           8860  1772
 9. Paweł       Gugała             4,5           9450  1890
10. Wiesław     Wójcik             4,0           9265  1853

                               2017-08-03

 1. Rafał       Przedmojski        7,0          12339  2467
 2. Jan         Adamski            5,5          11617  2323
 3. Wiesław     Janocha            5,0          11067  2213
 4. Piotr       Ciechoński         5,0           9430  1886
 5. Kacper      Majek              5,0           9106  1821
 6. Michał      Kijkowski          5,0 (5,0/6)   9675  1935  N
 7. Leszek      Bieliński          5,0          10577  2115
 8. Marek       Chomczyk           4,5          10902  2180
 9. Wojciech    Sawicki            4,0           9779  1955
10. Jakub       Jaworski           4,0          10380  2076

                               2017-07-27

 1. Stanisław   Praczukowski       6,5          11071  2214
 2. Franco      Zaninotto          6,0          10769  2153
 3. Marek       Chomczyk           5,0          10887  2177
 4. Marcin      Warowny            5,0           9816  1963
 5. Marek       Sokołowski         5,0           9472  1894
 6. Rafał       Przedmojski        4,5 (4,5/5)  12341  2468
 7. Artur       Godlewski          4,5          10453  2090  N
 8. Jan         Kamiński           4,5          10052  2010
 9. Michał      Kijkowski          4,5           9277  1855  N
10. Manfred     Mannke             4,0          11074  2214

                               2017-07-20

 1. Rafał       Przedmojski        6,5          12368  2473
 2. Marek       Chomczyk           6,0          10959  2191
 3. Sławomir    Kędzierski         5,0          11052  2210
 4. Leszek      Bieliński          5,0          10569  2113
 5. Jan         Adamski            5,0          11635  2327
 6. Jakub       Jaworski           5,0          10744  2148
 7. Ziemowit    Pazderski          4,5          11197  2239
 8. Wojciech    Sawicki            4,5           9771  1954
 9. Stanisław   Praczukowski       4,5          10934  2186
10. Franco      Zaninotto          4,5          10648  2129

                               2017-07-13

 1. Sławomir    Kędzierski         7,0          10973  2194
 2. Eugeniusz   Wiszniowski        6,0           8210  1642
 3. Wojciech    Sawicki            5,0           9626  1925
 4. Mohamed     Omar               4,0           9442  1888  N
 5. Leszek      Bieliński          4,0          10458  2091
 6. Mieczysław  Wysocki            4,0           8931  1786
 7. Adam        Długokęcki         4,0           7071  1414  N
 8. Farzam      Rokni              3,5           8937  1787
 9. Julian      Eysmont            3,5           8185  1637
10. Tadeusz     Prażych            3,0           8223  1644  N

                               2017-07-06

 1. Jan         Adamski            6,5          11685  2337
 2. Dominik     Wypych             6,0          10735  2147
 3. Leszek      Bieliński          5,0          10522  2104
 4. Aleksander  Rusanow            5,0           5942  1188  N
 5. Sławomir    Kędzierski         4,5          10889  2177
 6. Krzysztof   Sacharewicz        4,5           9788  1957
 7. Wojciech    Sawicki            4,5           9612  1922
 8. Konrad      Romejko            4,5           9302  1860  N
 9. Tomasz      Pyka               4,5           9323  1864  N
10. Salim       Shalabayev         4,0           9074  1814

                               2017-06-29

 1. Rafał       Przedmojski        7,0          12312  2462
 2. Leszek      Bieliński          6,0          10519  2103
 3. Manfred     Mannke             5,0          11585  2317
 4. Krzysztof   Sacharewicz        5,0           9902  1980
 5. Nicolas     Rudiano            5,0          10089  2017  N
 6. Sławomir    Kędzierski         5,0          10932  2186
 7. Stanisław   Praczukowski       4,5 (4,5/6)  10986  2197
 8. Andrzej     Kołodziejczyk      4,5           8762  1752
 9. Leszek      Wawrzos            4,5           8567  1713
10. Paweł       Bekanowski         4,5           9538  1907

                               2017-06-22

 1. Rafał       Przedmojski        6,5          12308  2461
 2. Stanisław   Praczukowski       6,0          10925  2185
 3. Jan         Kamiński           5,5           9871  1974
 4. Marek       Chomczyk           5,0          10928  2185
 5. Sławomir    Kędzierski         4,5          11042  2208
 6. Victoriano  Sanz Losada        4,5          10502  2100
 7. Leszek      Bieliński          4,5          10429  2085
 8. Marek       Kuracki            4,5 (4,5/6)   9137  1827
 9. Wojciech    Radecki            4,0          10009  2001
10. Krzysztof   Staszewski         4,0           9059  1811

                               2017-06-08

 1. Jakub       Jaworski           6,0          10478  2095
 2. Sławomir    Kędzierski         5,5          11183  2236
 3. Manfred     Mannke             5,5          11480  2296
 4. Kamil       Kuźnik             5,0           8878  1775
 5. Marek       Chomczyk           5,0          11027  2205
 6. Paweł       Gugała             5,0 (5,0/6)   9480  1896
 7. Leszek      Bieliński          4,5          10462  2092
 8. Krzysztof   Sacharewicz        4,0           9912  1982
 9. Marek       Borys              4,0           8447  1689
10. Adam        Bengalski          4,0           6587  1317  N

                  Turnieje błyskawiczne w klubie Hetman

                               2017-04-26

 1. Przemysław  Rodak              9,5          10955  2191  MC
 2. Adam        Delikat            6,0          10101  2020  M
 3. Sebastian   Basiaga            5,0          10543  2108  MC
 4. Krzysztof   Józefowicz         4,5          10186  2037  M
 5. Leszek      Wawrzos            3,5           9862  1972  M
 6. Program     Chess Android      2,0 (2,0/2)   9107  1821  M
 7. Przemysław  Krowicki           1,5           9857  1971  N
 8. Stefan      Wronicz            0,0 (0,0/2)   9858  1971  M

                               2017-04-19

 1. Piotr       Zbrzeski           5,0          10521  2104  MC
 2. Krzysztof   Józefowicz         3,5          10163  2032  M
 3. Leszek      Wawrzos            2,5           9843  1968  M
 4. Michał      Białczyński        1,0           9073  1814  MC

                               2017-04-12

 1. Program     Stockfish A        4,0 (4,0/4)  12046  2409  M
 2. Krzysztof   Sacharewicz        4,0          10379  2075  M
 3. Leszek      Wawrzos            2,5           9880  1976  M
 4. Stefan      Wronicz            1,0           9951  1990  M
 5. Michał      Białczyński        0,5 (0,5/2)   9326  1864  MC

                               2017-04-05

 1. Leszek      Bieliński          8,0          10000  2000  M
 2. Łukasz      Grzenkowicz        7,5          10596  2119  MC
 3. Krzysztof   Sacharewicz        7,5          10237  2047  M
 4. Adam        Delikat            5,0           9956  1991  MC
 5. Leszek      Wawrzos            4,0           9958  1991  M
 6. Michał      Białczyński        2,0           9376  1875  MC
 7. Stefan      Wronicz            2,0 (2,0/6)  10041  2008  M
 8. Alina       Wawrzos            0,0 (0,0/6)   4664   932

                               2017-03-29

 1. Sebastian   Basiaga            8,0 (8,0/8)  10684  2136  MC
 2. Krzysztof   Józefowicz         6,0          10126  2025  M
 3. Leszek      Wawrzos            5,5           9949  1989  M
 4. Jan         Grzegorek          4,5           9827  1965  MC
 5. Adam        Delikat            4,0           9734  1946  MC
 6. Stefan      Wronicz            2,0 (2,0/2)  10215  2043  M
 7. Patryk      Zbijowski          0,0           8324  1664  M

                               2017-03-22

 1. Marek       Chomczyk          10,0          10961  2192  MR
 2. Leszek      Wawrzos            6,0           9906  1981  M
 3. Przemysław  Rodak              6,0          10535  2107  MC
 4. Łukasz      Grzenkowicz        5,5          10379  2075  MC
 5. Sebastian   Basiaga            5,0 (5,0/8)  10374  2074  MC
 6. Michał      Białczyński        5,0 (5,0/8)   9632  1926  MC
 7. Mikołaj     Dziedzic           4,0           9762  1952  MC
 8. Filip       Klim               4,0           9420  1884  MC
 9. Karol       Urbaniak           3,5          10000  2000  M
10. Stefan      Wronicz            3,0 (3,0/4)  10208  2041  M
11. Patryk      Zbijowski          3,0           8424  1684  M
12. Juliusz     Klim               2,0           5617  1123  N
13. Alina       Wawrzos            1,0 (1,0/6)   4689   937

                               2017-03-15

 1. Piotr       Zbrzeski           7,0          10179  2035  MC
 2. Krzysztof   Sacharewicz        7,0          10146  2029  M
 3. Krzysztof   Józefowicz         6,5          10105  2021  M
 4. Przemysław  Rodak              6,5          10314  2062  MC
 5. Łukasz      Grzenkowicz        6,5          10420  2084  MC
 6. Mikołaj     Dziedzic           5,0           9894  1978  MC
 7. Leszek      Wawrzos            4,0           9906  1981  M
 8. Łukasz      Kamiński           3,5           7834  1566
 9. Michał      Białczyński        3,0           9713  1942  MC
10. Patryk      Zbijowski          1,0           8454  1690  M

                               2017-03-08

 1. Krzysztof   Sacharewicz        7,0          10038  2007  M
 2. Piotr       Zbrzeski           6,5          10125  2025  MC
 3. Sebastian   Basiaga            6,5          10193  2038  MC
 4. Aldric      Laure              6,0          10081  2016  MR
 5. Przemysław  Rodak              5,5          10091  2018  MC
 6. Leszek      Wawrzos            5,0           9966  1993  MC
 7. Zygmunt     Wiktor             5,0           9466  1893  MC
 8. Krzysztof   Józefowicz         4,5          10119  2023  M
 9. Patryk      Zbijowski          2,0           8605  1721  M
10. Stefan      Wronicz            2,0 (2,0/4)  10079  2015  M
11. Alina       Wawrzos            0,0 (0,0/6)   4602   920

                               2017-02-22

 1. Tomasz      Lewandrowski       8,0          10593  2118  M
 2. Marek       Chomczyk           8,0          11044  2208
 3. Sławomir    Kędzierski         7,0          11195  2239
 4. Karol       Urbaniak           6,0          10000  2000  M
 5. Farzam      Rokni              5,5          10000  2000  M
 6. Łukasz      Grzenkowicz        5,5           8934  1786
 7. Michał      Słoniewski         5,5           9949  1989  M
 8. Kacper      Majek              5,5           9648  1929  M
 9. Marcin      Warowny            5,0           9242  1848
10. Krzysztof   Józefowicz         5,0          10028  2005  M
11. Leszek      Wawrzos            5,0           8346  1669
12. Sebastian   Basiaga            5,0 (5,0/6)   8575  1715
13. Alicja      Słoniewska         4,5           7337  1467
14. Filip       Klim               4,5           6919  1383  N
15. Janusz      Markiewicz         3,5          10000  2000  M
16. Jakub       Słoniewski         3,5 (2,5/8)  10000  2000  M
17. Selena      Kozicka            2,0 (1,0/8)   5963  1192  N
18. Juliusz     Klim               2,0 (1,0/8)   5767  1153  N
19. Patryk      Zbijowski          2,0           9000  1800  M

                               2017-02-15

 1. Dariusz     Gąsiorek           8,0           9437  1887  N
 2. Przemysław  Rodak              7,0           9050  1810
 3. Piotr       Zbrzeski           7,0          10148  2029
 4. Krzysztof   Józefowicz         7,0 (6,0/9)   9977  1995  M
 5. Michał      Słoniewski         6,0           8642  1728
 6. Farzam      Rokni              6,0           9169  1833
 7. Maciej      Hołubczat          5,5           8642  1728  N
 8. Łukasz      Grzenkowicz        5,5           9006  1801
 9. Leszek      Wawrzos            5,0           8132  1626 
10. Przemysław  Krowicki           4,0 (4,0/9)  10000  2000  M
11. Filip       Klim               3,0           6634  1326  N
12. Kacper      Majek              3,0           9648  1929  M
13. Juliusz     Klim               3,0           5875  1175  N
14. Krzysztof   Barg               0,0           4917   983  N

                               2017-02-08

 1. Krzysztof   Sacharewicz        9,0          10089  2017  M
 2. Stefan      Wronicz            7,5           9719  1943  M
 3. Krzysztof   Józefowicz         6,5           9977  1995  M
 4. Leszek      Wawrzos            5,0           8230  1646
 5. Patryk      Zbijowski          1,0           6557  1311  N
 6. Krzysztof   Barg               1,0           5041  1008  N

                               2017-02-01

 1. Marcin      Warowny            9,0           9444  1888
 2. Łukasz      Grzenkowicz        6,0           9164  1832 
 3. Krzysztof   Józefowicz         6,0          10046  2009  M
 4. Stefan      Wronicz            5,5           9889  1977  M
 5. Leszek      Wawrzos            5,0 (4,0/8)   8270  1654
 6. Przemysław  Krowicki           4,5 (3,5/8)   7574  1514
 7. Adam        Delikat            3,5 (2,5/8)   7273  1454
 8. Patryk      Zbijowski          3,5 (2,5/8)   6908  1381  N
 9. Jan         Grzegorek          2,0 (1,0/8)   6754  1350  N

                               2017-01-25

 1. Marek       Chomczyk          10,0          11011  2202
 2. Krzysztof   Sacharewicz        6,5           9997  1999  M
 3. Stefan      Wronicz            5,5           9924  1984  M
 4. Krzysztof   Józefowicz         5,5          10000  2000  M
 5. Leszek      Wawrzos            4,0           8369  1673
 6. Patryk      Zbijowski          3,5 (2,5/8)   6972  1397  N
 7. Michał      Białczyński        3,0 (2,0/8)   7129  1425
 8. Alina       Wawrzos            0,0 (0,0/6)   4419   883  N

                               2017-01-18

 1. Rafał       Przedmojski        8,0          12022  2404
 2. Łukasz      Grzenkowicz        5,0           9263  1852
 3. Stefan      Wronicz            4,5           9921  1984  M
 4. Leszek      Wawrzos            1,5           8398  1679
 5. Przemysław  Krowicki           1,0           7462  1492

                               2017-01-11

 1. Sławomir    Kędzierski         9,0          11369  2273
 2. Rafał       Przedmojski        9,0          11819  2363
 3. Leszek      Wawrzos            5,0           8500  1700
 4. Stefan      Wronicz            4,0           8818  1763
 5. Janusz      Markiewicz         3,0           7587  1517
 6. Alina       Wawrzos            0,0           4463   892  N

                               2017-01-04

 1. Krzysztof   Sacharewicz        5,5           9809  1961
 2. Łukasz      Grzenkowicz        5,0           9199  1839
 3. Krzysztof   Józefowicz         4,5           8557  1711
 4. Stefan      Wronicz            3,0           8911  1782
 5. Leszek      Wawrzos            2,0           8532  1706

                               2017-06-08

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Sławomir    Turlejski          8,5           9407  1881
 2. Antoni      Trylski            8,0          10768  2153
 3. Ireneusz    Łukasik            7,0 (6,0/8)   8715  1743
 4. Janusz      Kwiek              6,0 (5,0/8)   8217  1643
 5. Bronisław   Jefimow            4,5 (3,5/8)   7595  1519
 6. Waldemar    Zdziarski          4,5 (3,5/8)   7474  1494
 7. Henryk      Groblewski         4,5 (3,5/8)   7762  1552
 8. Zdzisław    Dostaw             3,5 (2,5/8)   6942  1388
 9. Marcin      Kasjaniuk          3,5 (2,5/8)   7473  1494
10. Zygmunt     Piela              2,5 (1,5/8)   6598  1319
11. Leszek      Krupiński          1,5 (0,5/8)   6116  1223

                               2017-06-04

                           Turniej w DK Świt

 1. Rafał       Przedmojski        8,5          12219  2443
 2. Manfred     Mannke             7,5          11347  2269
 3. Artur       Grzelak            6,5          11082  2216
 4. Karol       Urbaniak           5,5           8938  1787
 5. Rafał       Pigoń              5,0          10181  2036
 6. Jarosław    Gałuś              5,0 (4,0/6)   8599  1719
 7. Mieczysław  Wysocki            5,0           8730  1746
 8. Apoloniusz  Sebzda             5,0 (4,0/8)   7479  1495
 9. Dorota      Nowacka            5,0           7857  1571
10. Witold      Żeromski           4,5           8022  1604
11. Piotr       Wołoszyn           4,5           7881  1576
12. Marcin      Kasjaniuk          4,5           7540  1508
13. Stanisław   Perz               4,5           7910  1582
14. Bronisław   Jefimow            4,5           7597  1519
15. Krzysztof   Nowacki            4,0           8037  1607
16. Jan         Pęski              4,0           7272  1454
17. Stanisław   Pałgan             3,5           8331  1666
18. Jerzy       Kopeć              3,5 (2,5/8)   6584  1316
19. Bogdan      Sadowski           3,5 (3,5/8)   6588  1317
20. Tomasz      Turkowski          3,0 (2,0/8)   5112  1022
21. Sylwester   Piechowski         3,0 (3,0/8)   6139  1227
22. Andrzej     Kremplewski        2,5 (1,5/8)   5026  1005  N
23. Zbigniew    Fazan              1,5 (0,5/7)   5815  1163

                               2017-06-01

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Wojciech    Staniszewski       7,0           8176  1635
 2. Henryk      Groblewski         6,0           7839  1567
 3. Sławomir    Turlejski          6,0           9243  1848
 4. Janusz      Kwiek              6,0           8192  1638
 5. Waldemar    Zdziarski          5,5           7470  1494
 6. Bronisław   Jefimow            5,5           7691  1538
 7. Piotr       Wołoszyn           5,0           7792  1558
 8. Marcin      Kasjaniuk          4,5           7267  1453  N
 9. Leszek      Krupiński          2,5           6236  1247
10. Zygmunt     Wiktor             2,5           6886  1377
11. Zygmunt     Piela              2,0           6638  1327
12. Zdzisław    Dostaw             1,5           6894  1378

                               2017-05-25

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Przemysław  Zdybel             6,5           8250  1650  N
 2. Tomasz      Zdybel             6,0 (5,0/8)   8213  1642  N
 3. Henryk      Groblewski         6,0 (5,0/8)   7762  1552
 4. Janusz      Kwiek              5,5           8178  1635
 5. Bronisław   Jefimow            5,5 (4,5/8)   7587  1517
 6. Ireneusz    Łukasik            5,0 (4,0/8)   8627  1725
 7. Wojciech    Staniszewski       5,0 (4,0/8)   8053  1610
 8. Waldemar    Zdziarski          4,5 (3,5/8)   7321  1464
 9. Jan         Jaskulski          4,0 (3,0/8)   8008  1601  N
10. Marcin      Kasjaniuk          4,0 (3,0/8)   7317  1463  N
11. Zdzisław    Dostaw             2,0 (1,0/8)   7057  1411

                               2017-05-18

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Mieczysław  Wysocki            7,0           8770  1754
 2. Piotr       Wołoszyn           7,0           7822  1564
 3. Sławomir    Turlejski          6,0           9332  1866
 4. Bronisław   Jefimow            5,5 (4,5/8)   7674  1534
 5. Janusz      Kwiek              5,5           8158  1631
 6. Adam        Wilczyński         5,5           8875  1775
 7. Ireneusz    Łukasik            5,0           8790  1758
 8. Henryk      Groblewski         5,0 (4,0/8)   7684  1536
 9. Janusz      Markiewicz         5,0 (4,0/8)   7600  1520
10. Zdzisław    Dostaw             5,0 (4,0/8)   7220  1444
11. Zygmunt     Wiktor             4,5 (3,5/8)   7110  1422
12. Leszek      Krupiński          4,0 (3,0/8)   6274  1254
13. Marcin      Kasjaniuk          3,5 (2,5/8)   7319  1463  N
14. Waldemar    Zdziarski          2,5 (1,5/8)   7286  1457
15. Andrzej     Szopa              1,0 (0,0/8)   6019  1203

                               2017-05-14

                           Turniej w DK Świt

 1. Adam        Kojro              8,5          11102  2220
 2. Manfred     Mannke             7,5          11260  2252
 3. Andrzej     Szymański          7,0          11096  2219
 4. Rafał       Pigoń              6,5          10304  2060
 5. Leszek      Jagłowski          5,5           9049  1809
 6. Dorota      Nowacka            5,5           7975  1595
 7. Krzysztof   Żuk                5,5           7359  1471
 8. Eugeniusz   Wiszniowski        5,0           8370  1674
 9. Karol       Urbaniak           5,0           8847  1769
10. Apoloniusz  Sebzda             5,0           7328  1465
11. Stanisław   Pałgan             5,0           8555  1711
12. Michał      Białczyński        5,0           7582  1516
13. Janusz      Kwiek              4,5           8093  1618
14. Jan         Pęski              4,5           7273  1454
15. Henryk      Budrewicz          4,5           7990  1598
16. Mieczysław  Wysocki            4,0           8682  1736
17. Ryszard     Karpiński          4,0           8182  1636
18. Bogdan      Sadowski           4,0 (3,0/6)   6568  1313
19. Marcin      Kasjaniuk          4,0           7621  1524  N
20. Piotr       Wołoszyn           4,0 (3,0/8)   7485  1497
21. Janusz      Markiewicz         4,0           7634  1526
22. Zygmunt     Wiktor             4,0           7067  1413
23. Bronisław   Jefimow            3,5           7514  1502
24. Urban       Zarzycki           3,0           7337  1467  N
25. Zbigniew    Fazan              3,0 (2,0/8)   6047  1209
26. Sylwester   Piechowski         3,0 (3,0/8)   6121  1224
27. Krzysztof   Nowacki            2,0           8169  1633
28. Tomasz      Turkowski          1,0           5082  1016
29. Kamil       Kasperek           1,0 (0,0/4)   4497   899  N

                               2017-05-11

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Rafał       Szymczak           9,0          10581  2116
 2. Sławomir    Turlejski          6,5           9437  1887
 3. Adam        Wilczyński         6,5           8961  1792
 4. Ireneusz    Łukasik            6,0           8908  1781
 5. Wojciech    Staniszewski       4,5           7967  1593
 6. Janusz      Kwiek              4,0           8175  1635
 7. Waldemar    Zdziarski          4,0           7559  1511
 8. Piotr       Wołoszyn           3,5           7576  1515
 9. Bronisław   Jefimow            3,5           7758  1551
10. Henryk      Groblewski         3,5           7734  1546
11. Zdzisław    Dostaw             3,5           7129  1425
12. Zygmunt     Wiktor             3,0           6929  1385
13. Leszek      Krupiński          3,0           6242  1248
14. Zygmunt     Piela              2,5           6657  1331

                               2017-05-04

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Sławomir    Turlejski          7,5           9448  1889
 2. Janusz      Markiewicz         6,5           7641  1528
 3. Ireneusz    Łukasik            6,5           8877  1775
 4. Przemysław  Zdybel             5,5 (5,5/8)   8030  1606  N
 5. Michał      Białczyński        5,0           7536  1507
 6. Zdzisław    Dostaw             5,0           7123  1424
 7. Jan         Jaskulski          5,0 (5,0/8)   8314  1662  N
 8. Mieczysław  Wysocki            4,5           8601  1720
 9. Wojciech    Staniszewski       4,5           7937  1587
10. Bronisław   Jefimow            4,5           7899  1579
11. Henryk      Groblewski         4,5           7888  1577
12. Leszek      Krupiński          4,0           6139  1227
13. Zygmunt     Piela              4,0           6677  1335
14. Janusz      Kwiek              3,5           8221  1644
15. Waldemar    Zdziarski          3,5           7530  1506
16. Andrzej     Szopa              3,0           6193  1238
17. Piotr       Wołoszyn           2,0           7584  1516
18. Aleksander  Stablewski         1,0           5634  1126  N

                               2017-04-30

                           Turniej w DK Świt

 1. Rafał       Przedmojski        9,0          12136  2427
 2. Adam        Kojro              7,0          11148  2229
 3. Manfred     Mannke             6,5          11187  2237
 4. Dominik     Rzeszowski         6,0           9603  1920
 5. Piotr       Gasik              5,5          10524  2104
 6. Stanisław   Pałgan             5,5           8573  1714
 7. Mieczysław  Wysocki            5,5           8701  1740
 8. Rafał       Pigoń              5,0          10273  2054
 9. Paweł       Gugała             5,0           9292  1858
10. Piotr       Wołoszyn           5,0           7856  1571
11. Ryszard     Rusin              5,0           9506  1901
12. Ryszard     Karpiński          5,0           8168  1633
13. Wiesław     Wójcik             4,5           9447  1889
14. Andrzej     Kwiatkowski        4,5           8949  1789
15. Janusz      Kwiek              4,5           8404  1680
16. Krzysztof   Nowacki            4,5           8447  1689
17. Krzysztof   Zygulski           4,5           8613  1722
18. Andrzej     Szewczak           4,0           9598  1919
19. Sylwester   Piechowski         4,0 (3,0/8)   6119  1223
20. Henryk      Budrewicz          3,5           8078  1615
21. Janusz      Markiewicz         3,5           7453  1490
22. Jan         Pęski              3,5 (2,5/8)   7185  1437
23. Apoloniusz  Sebzda             3,5           7200  1440
24. Bronisław   Jefimow            3,5           7814  1562
25. Krzysztof   Żuk                3,5 (3,5/7)   7160  1432
26. Marek       Strzelecki         3,0 (2,0/8)   7147  1429
27. Maciej      Antoszewski        2,5 (1,5/8)   6331  1266
28. Tomasz      Turkowski          2,0           5084  1016
29. Bogdan      Sadowski           2,0 (1,0/6)   6459  1291

                               2017-04-27

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Sławomir    Turlejski          8,0           9457  1891
 2. Ireneusz    Łukasik            7,0           8746  1749
 3. Tomasz      Lissowski          6,0           9118  1823  N
 4. Janusz      Markiewicz         6,0           7453  1490
 5. Zygmunt     Piela              5,0 (4,0/8)   6613  1322
 6. Janusz      Kwiek              5,0           8296  1659
 7. Henryk      Groblewski         5,0 (4,0/8)   7999  1599
 8. Piotr       Wołoszyn           5,0           7676  1535
 9. Wojciech    Staniszewski       5,0 (4,0/8)   8092  1618
10. Bronisław   Jefimow            4,5 (3,5/8)   7865  1573
11. Waldemar    Zdziarski          4,0 (3,0/8)   7655  1531
12. Zygmunt     Wiktor             3,5 (2,5/8)   6936  1387
13. Zdzisław    Dostaw             3,0 (2,0/8)   7006  1401
14. Wiesław     Szymczak           3,0 (2,0/8)   6361  1272  N
15. Aleksander  Stablewski         2,0 (1,0/8)   5811  1162  N

                               2017-04-20

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Sławomir    Turlejski          8,0           9382  1876
 2. Mieczysław  Wysocki            6,5           8739  1747
 3. Waldemar    Zdziarski          6,5 (5,5/8)   7767  1563
 4. Ireneusz    Łukasik            6,5 (5,5/8)   8715  1743
 5. Henryk      Groblewski         6,5 (5,5/8)   7998  1599
 6. Zdzisław    Dostaw             4,5 (3,5/8)   7063  1412
 7. Zygmunt     Piela              4,0 (3,0/8)   6433  1286
 8. Andrzej     Szopa              4,0 (3,0/8)   6258  1251
 9. Piotr       Wołoszyn           4,0 (3,0/8)   7690  1538
10. Aleksander  Stablewski         2,0 (1,0/8)   5929  1185  N
11. Leszek      Krupiński          1,5 (0,5/8)   5826  1165

                               2017-04-13

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Rafał       Szymczak           8,5          10493  2098
 2. Sławomir    Turlejski          6,5           9340  1868
 3. Ireneusz    Łukasik            6,5           8787  1757
 4. Mieczysław  Wysocki            6,0 (5,0/8)   8801  1760
 5. Piotr       Wołoszyn           5,5 (4,5/8)   7841  1568
 6. Wojciwch    Staniszewski       5,0           8255  1651
 7. Zygmunt     Piela              5,0 (4,0/8)   6312  1262
 8. Waldemar    Zdziarski          4,5 (3,5/8)   7701  1540
 9. Henryk      Groblewski         4,5 (3,5/8)   7911  1582
10. Zygmunt     Wiktor             3,5 (2,5/8)   7142  1428
11. Leszek      Krupiński          3,0 (2,0/8)   5913  1182
12. Zdzisław    Dostaw             3,0 (2,0/8)   7065  1413
13. Aleksander  Stablewski         1,5 (0,5/8)   6237  1247  N

                               2017-04-09

                           Turniej w DK Świt

 1. Rafał       Przedmojski        7,5          12075  2415
 2. Andrzej     Szymański          7,5          11137  2227
 3. Manfred     Mannke             6,5          11085  2217
 4. Adam        Kojro              6,0          11083  2216
 5. Rafał       Pigoń              5,5          10350  2070
 6. Wiesław     Wójcik             5,5           9694  1938
 7. Mirosław    Półgrabia          5,5           8746  1769
 8. Andrzej     Kania              5,5           9454  1890
 9. Władysław   Kaska              5,0           9107  1821
10. Witold      Żeromski           5,0           7726  1545
11. Michał      Białczyński        5,0           7631  1526
12. Piotr       Wołoszyn           4,5           7701  1540
13. Jerzy       Kopeć              4,5           6728  1345
14. Stanisław   Perz               4,0           7913  1582
15. Stanisław   Pałgan             4,0           8521  1704
16. Zygmunt     Wiktor             4,0           7255  1451
17. Marcin      Kasjaniuk          4,0           7604  1520  N
18. Apoloniusz  Sebzda             4,0           7352  1470
19. Ryszard     Karpiński          4,0           8176  1635
20. Jan         Pęski              3,5           7275  1455
21. Maciej      Antoszewski        3,5           6396  1279
22. Tomasz      Turkowski          1,5           4964   992
23. Sylwester   Piechowski         1,0           6046  1209
24. Zbigniew    Fazan              1,0           6055  1211

                               2017-04-06

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Sławomir    Turlejski          8,0           9349  1869
 2. Ireneusz    Łukasik            8,0           8737  1747
 3. Henryk      Groblewski         6,0 (5,0/8)   7942  1588
 4. Piotr       Wołoszyn           6,0 (5,0/8)   7713  1542
 5. Zdzisław    Dostaw             5,0 (4,0/8)   7275  1455
 6. Waldemar    Zdziarski          4,5 (3,5/8)   7643  1528
 7. Wiesław     Szymczak           4,5 (3,5/8)   6399  1279  N
 8. Zygmunt     Wiktor             4,5 (3,5/8)   7219  1443
 9. Leszek      Krupiński          3,5 (2,5/8)   5937  1187
10. Aleksander  Stablewski         2,0 (1,0/8)   6603  1320  N
11. Zygmunt     Piela              2,0 (1,0/8)   6166  1233

                               2017-04-02

                           Turniej w DK Świt

 1. Rafał       Przedmojski        8,5          12069  2413
 2. Rafał       Pigoń              7,5          10341  2068
 3. Manfred     Mannke             6,5          11101  2220
 4. Andrzej     Szewczak           6,5           9868  1973
 5. Władysław   Kaska              5,5           9504  1900
 6. Stanisław   Pałgan             5,5           8573  1714
 7. Jarosław    Gałuś              5,5           8407  1681
 8. Karol       Urbaniak           5,0           8927  1785
 9. Krzysztof   Nowacki            5,0           8261  1652
10. Dorota      Nowacka            5,0           8016  1603
11. Piotr       Wołoszyn           5,0           7774  1554
12. Krzysztof   Żuk                5,0           7024  1404
13. Waldemar    Kowalczyk          4,5           7827  1565
14. Stanisław   Perz               4,5           7841  1568
15. Michał      Białczyński        4,0           7568  1513
16. Witold      Żeromski           4,0           7568  1513
17. Sylwester   Piechowski         4,0           6241  1248
18. Apoloniusz  Sebzda             4,0           7504  1500
19. Bogdan      Sadowski           4,0           6599  1319
20. Jan         Pęski              4,0           7405  1481
21. Maciej      Antoszewski        4,0           6392  1278
22. Adam        Kojro              4,0 (4,0/6)  11135  2227
23. Tadeusz     Płuszewski         3,5 (2,5/8)   6558  1311
24. Aleksander  Szewczak           3,5           5276  1055
25. Tomasz      Turkowski          3,5           4921   984
26. Zbigniew    Fazan              3,0           6206  1241
27. Jerzy       Kopeć              3,0 (2,0/8)   6641  1328
28. Czesław     Zabłocki           3,0           6100  1220
29. Kajetan     Panufnik           3,0           6546  1309  N
30. Beata       Urbaniak           1,0 (0,0/8)   4723   944  N

                               2017-03-30

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Janusz      Kwiek              7,5           8249  1649
 2. Mieczysław  Wysocki            7,0           8800  1760
 3. Zdzisław    Dostaw             6,5           7229  1445
 4. Ireneusz    Łukasik            6,0           8635  1727
 5. Wojciech    Staniszewski       5,5           8209  1641
 6. Michał      Białczyński        5,0           7604  1520
 7. Piotr       Wołoszyn           4,5           7595  1519
 8. Waldemar    Zdziarski          4,0           7690  1538
 9. Zygmunt     Wiktor             3,5           7181  1436
10. Andrzej     Szopa              2,5           6200  1240
11. Leszek      Krupiński          2,0           5927  1185
12. Aleksander  Stablewski         0,0           6861  1372  N

                               2017-03-26

                           Turniej w DK Świt

 1. Manfred     Mannke             7,0          11191  2258
 2. Władysław   Kaska              7,0           9501  1900
 3. Piotr       Gasik              7,0          10572  2114
 4. Rafał       Pigoń              6,5          10172  2034
 5. Apoloniusz  Sebzda             6,0           7718  1543
 6. Marek       Kośny              5,5           9617  1923
 7. Mirosław    Półgrabia          5,5           8543  1708
 8. Paweł       Bekanowski         5,5           9563  1912
 9. Damian      Siwek              5,5           9145  1829
10. Mieczysław  Wysocki            5,5           8823  1764
11. Jadwiga     Gasik              5,0           8689  1737
12. Andrzej     Kania              5,0           9094  1818
13. Piotr       Blus               5,0           8758  1751
14. Krzysztof   Nowacki            5,0           8253  1650
15. Ryszard     Karpiński          5,0           8278  1655
16. Henryk      Budrewicz          5,0           7810  1562
17. Piotr       Wołoszyn           4,5           7609  1521
18. Jarosław    Gałuś              4,5           8402  1680
19. Michał      Białczyński        4,0           7607  1521
20. Stanisław   Pałgan             4,0           8493  1698
21. Marcin      Kasjaniuk          4,0           7558  1511  N
22. Jan         Pęski              4,0           7560  1512
23. Jerzy       Kopeć              4,0           6861  1372
24. Janusz      Markiewicz         4,0           7255  1451
25. Andrzej     Szopa              4,0 (3,0/7)   6225  1245
26. Bogdan      Sadowski           4,0           6618  1323
27. Zygmunt     Wiktor             4,0           7255  1451
28. Janusz      Kwiek              3,5           8024  1604
29. Witold      Żeromski           3,5           7620  1524
30. Zbigniew    Fazan              2,0           6250  1250
31. Jan         Skalski            2,0           6389  1277
32. Sylwester   Piechowski         2,0 (2,0/7)   6111  1222
33. Tomasz      Turkowski          1,5           4780   956
34. Maciej      Antoszewski        1,5           6339  1267

                               2017-03-23

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Piotr       Gasik              8,5          10566  2113
 2. Sławomir    Turlejski          8,0           9293  1858
 3. Mieczyslaw  Wysocki            6,5           8760  1752
 4. Ireneusz    Łukasik            6,0           8754  1750
 5. Waldemar    Zdziarski          4,5           7779  1555
 6. Janusz      Kwiek              4,0           8212  1642
 7. Henryk      Groblewski         4,0           7945  1589
 8. Zdzisław    Dostaw             3,5           7020  1404
 9. Zygmunt     Wiktor             3,5           7260  1452
10. Piotr       Wołoszyn           2,5           7536  1507
11. Leszek      Krupiński          2,0           5969  1193
12. Andrzej     Szopa              1,0           6123  1224

                               2017-03-19

                           Turniej w DK Świt

 1. Adam        Kojro              8,5          11423  2284
 2. Dionizy     Barwiński          8,0          10474  2094
 3. Mikołaj     Silnicki           6,0           9241  1848
 4. Piotr       Gasik              6,0          10546  2109
 5. Mieczysław  Wysocki            6,0 (5,0/8)   8748  1749
 6. Władysław   Kaska              5,5           9353  1870
 7. Eugeniusz   Wiszniowski        5,5           8170  1634
 8. Jadwiga     Gasik              5,5           8558  1711
 9. Elżbieta    Sosnowska          5,5           9262  1852
10. Stanisław   Perz               5,5           7860  1572
11. Stanisław   Pałgan             5,0           8644  1728
12. Marcin      Kasjaniuk          5,0           7715  1543  N
13. Waldemar    Met                5,0           7801  1560  N
14. Andrzej     Kania              5,0           8618  1723
15. Tomasz      Biernacki          5,0           7228  1445
16. Ryszard     Karpiński          5,0           8204  1640
17. Jan         Pęski              4,5           7530  1506
18. Piotr       Wołoszyn           4,0           8006  1601
19. Janusz      Kwiek              4,0           8367  1673
20. Krzysztof   Żuk                4,0           6980  1396
21. Henryk      Budrewicz          4,0           7955  1591
22. Krzysztof   Nowacki            4,0           8200  1640
23. Apoloniusz  Sebzda             4,0           7328  1465
24. Jerzy       Kopeć              3,5           6753  1350
25. Bogdan      Sadowski           3,5 (3,5/8)   6568  1313
26. Zygmunt     Piela              3,5           6307  1261
27. Manfred     Mannke             3,5 (3,5/5)  11437  2287
28. Michał      Białczyński        3,0           7500  1500
29. Grzegorz    Sobkiewicz         3,0           6689  1337
30. Zbigniew    Fazan              3,0 (2,0/8)   6238  1247
31. Sylwester   Piechowski         3,0 (2,0/8)   6085  1217
32. Tomasz      Turkowski          2,5 (1,5/8)   4737   947
33. Andrzej     Szopa              2,5           6119  1223
34. Jolanta     Domagalska         1,5 (0,5/8)   4777   955

                               2017-03-16

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Piotr       Gasik              6,0          10656  2131
 2. Ireneusz    Łukasik            4,5           8430  1686
 3. Sławomir    Turlejski          4,5           9139  1827
 4. Waldemar    Zdziarski          2,0           7745  1549
 5. Zygmunt     Wiktor             2,0           7284  1454
 6. Piotr       Wołoszyn           1,0           7790  1558
 7. Leszek      Krupiński          1,0           5878  1175

                               2017-03-09

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Sławomir    Turlejski          7,0           9118  1823
 2. Piotr       Gasik              7,0          10615  2123
 3. Janusz      Kwiek              5,5           8455  1691
 4. Zdzisław    Dostaw             3,0           6933  1386
 5. Ireneusz    Łukasik            3,0           8315  1663
 6. Henryk      Groblewski         3,0           8076  1615
 7. Zygmunt     Wiktor             3,0           7293  1458
 8. Piotr       Wołoszyn           2,5           7843  1568
 9. Waldemar    Zdziarski          2,0           7803  1560

                               2017-03-05

                           Turniej w DK Świt

 1. Rafał       Przedmojski        8,5          12091  2418
 2. Adam        Kojro              8,0          11340  2268
 3. Manfred     Mannke             7,0          11320  2264
 4. Rafał       Pigoń              6,5          10218  2043
 5. Wiesław     Wójcik             5,5           9725  1945
 6. Stanisław   Pałgan             5,5           8765  1753
 7. Władysław   Kaska              5,5           9279  1855
 8. Marcin      Warowny            5,0           9430  1886
 9. Adam        Podgajny           5,0           9444  1888
10. Eugeniusz   Wiszniowski        5,0           8249  1649
11. Piotr       Wołoszyn           5,0           7980  1596
12. Mieczysław  Wysocki            5,0           8867  1773
13. Michał      Białczyński        5,0           7505  1501
14. Dorota      Nowacka            5,0           7897  1579
15. Witold      Żeromski           4,5           7765  1553
16. Krzysztof   Nowacki            4,5           8122  1624
17. Stanisław   Perz               4,5           7921  1584
18. Apoloniusz  Sebzda             4,5           7492  1498
19. Krzysztof   Żuk                4,0           6753  1350
20. Jan         Pęski              4,0           7490  1498
21. Henryk      Budrewicz          4,0           7884  1576
22. Jan         Skalski            4,0 (3,0/8)   6515  1303
23. Krzysztof   Krawczuk           4,0 (3,0/8)   6206  1241
24. Jerzy       Kopeć              4,0 (3,0/8)   6642  1328
25. Ryszard     Karpiński          4,0 (3,0/8)   8097  1619
26. Andrzej     Kwiatkowski        3,5           8960  1792
27. Maciej      Groszyk            3,5 (2,5/8)   7078  1415
28. Grzegorz    Sobkiewicz         3,0 (2,0/8)   6688  1337
29. Tomasz      Turkowski          3,0 (2,0/8)   4782   956
30. Bogdan      Sadowski           2,5 (1,5/8)   6613  1322
31. Jolanta     Domagalska         1,0 (0,0/8)   4856   971

                               2017-03-02

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Piotr       Gasik              8,0          10657  2131
 2. Henryk      Groblewski         5,5           8149  1629
 3. Waldemar    Zdziarski          4,5           7940  1588
 4. Piotr       Wołoszyn           4,5           7957  1591
 5. Sławomir    Turlejski          4,0           8972  1794
 6. Ireneusz    Łukasik            3,0           8452  1690
 7. Janusz      Kwiek              2,5           8283  1656
 8. Zygmunt     Wiktor             2,5           7211  1442
 9. Zdzisław    Dostaw             1,5           6790  1358

                               2017-02-26

                           Turniej w DK Świt

 1. Rafał       Przedmojski        9,0          12028  2405
 2. Adam        Kojro              7,0          11239  2247
 3. Piotr       Gasik              6,5          10598  2119
 4. Rafał       Pigoń              6,5          10129  2025
 5. Manfred     Mannke             6,0          11286  2257
 6. Przemysław  Laszczak           5,5           9880  1976
 7. Jadwiga     Gasik              5,5           8644  1728
 8. Marek       Kośny              5,0           9656  1931
 9. Władysław   Kaska              5,0           9326  1865
10. Mieczysław  Wysocki            5,0           8987  1797
11. Andrzej     Kwiatkowski        5,0           9167  1833
12. Stanisław   Pałgan             5,0           8685  1737
13. Piotr       Wołoszyn           5,0           7819  1563
14. Krzysztof   Nowacki            5,0           8195  1639
15. Dorota      Nowacka            5,0           7918  1583
16. Ryszard     Karpiński          5,0           8412  1682
17. Andrzej     Kania              4,5           8697  1739
18. Andrzej     Szopa              4,5           6479  1295
19. Janusz      Markiewicz         4,5           7375  1475
20. Zygmunt     Wiktor             4,5           7171  1434
21. Łukasz      Kamiński           4,0           7912  1582
22. Henryk      Budrewicz          4,0           7959  1591
23. Apoloniusz  Sebzda             4,0           7429  1485
24. Leszek      Jagłowski          4,0           8990  1798
25. Tomasz      Biernacki          4,0           7089  1417
26. Zygmunt     Piela              4,0           6308  1261
27. Eugeniusz   Wiszniowski        4,0           8098  1619
28. Michał      Białczyński        4,0           7390  1478
29. Jerzy       Kopeć              3,0           6626  1325
30. Sylwester   Piechowski         3,0           6218  1243
31. Zbigniew    Fazan              3,0           6240  1248
32. Jolanta     Domagalska         2,0           4993   998
33. Tomasz      Turkowski          1,0           4693   938
34. Roman       Kustosz            0,0           5996  1199  N

                               2017-02-23

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Piotr       Gasik              7,5          10546  2109
 2. Rafał       Szymczak           6,5          10482  2096
 3. Mieczysław  Wysocki            6,0           8763  1752
 4. Sławomir    Turlejski          5,0           9119  1823
 5. Tomasz      Lissowski          5,0 (5,0/8)   9360  1872  N
 6. Ireneusz    Łukasik            4,5           8616  1723
 7. Henryk      Groblewski         4,5           7962  1592
 8. Przemysław  Zdybel             4,5           7838  1567  N
 9. Waldemar    Zdziarski          4,0           7824  1564
10. Wojciech    Staniszewski       4,0           8254  1650
11. Tomasz      Zdybel             4,0 (4,0/8)   7978  1595  N
12. Piotr       Wołoszyn           3,5           7742  1548
13. Michał      Białczyński        3,0           7643  1528
14. Jan         Jaskulski          3,0           8580  1716  N
15. Janusz      Kwiek              3,0           8458  1691
16. Henryk      Budrewicz          3,0           8016  1603

                               2017-02-19

                           Turniej w DK Świt

 1. Rafał       Przedmojski        8,5          11915  2383
 2. Manfred     Mannke             7,0          11367  2273
 3. Adam        Kojro              6,0          11196  2239
 4. Jan         Adamski            6,0          11450  2290
 5. Przemysław  Laszczak           6,0           9940  1988
 6. Władysław   Kaska              5,5           9479  1895
 7. Krzysztof   Zaborowski         5,5           8509  1701
 8. Stanisław   Pałgan             5,5           8564  1712
 9. Andrzej     Kania              5,5           8575  1715
10. Ryszard     Karpiński          5,0           8486  1697
11. Janusz      Kwiek              5,0           8642  1728
12. Jarosław    Gałuś              5,0           8455  1691
13. Eugeniusz   Wiszniowski        5,0           8430  1686
14. Adam        Pawłowski          4,5           7832  1566
15. Janusz      Markiewicz         4,5           7525  1505
16. Mieczysław  Wysocki            4,5           8700  1740
17. Henryk      Budrewicz          4,5           8005  1601
18. Leszek      Jagłowski          4,0           9231  1846
19. Apoloniusz  Sebzda             4,0           7400  1480
20. Krzysztof   Nowacki            4,0           8140  1628
21. Zygmunt     Wiktor             4,0           7282  1456
22. Zbigniew    Fazan              4,0           6306  1261
23. Jan         Pęski              3,5           7474  1494
24. Jerzy       Kopeć              3,5           6684  1336
25. Piotr       Wołoszyn           3,5           7820  1564
26. Sylwester   Piechowski         3,5           6206  1241
27. Tadeusz     Płuszewski         3,0           6626  1325
28. Jan         Skalski            3,0           6485  1297
29. Jolanta     Domagalska         1,0           4953   990
30. Tomasz      Turkowski          0,5           4807   961

                               2017-02-16

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Rafał       Szymczak           8,0          10563  2112
 2. Sławomir    Turlejski          7,0           9054  1810
 3. Janusz      Kwiek              6,5 (5,5/8)   8612  1722
 4. Henryk      Budrewicz          5,5 (4,5/8)   8060  1612
 5. Michał      Białczyński        4,5 (3,5/8)   7593  1518
 6. Henryk      Groblewski         4,5 (3,5/8)   7927  1585
 7. Ireneusz    Łukasik            4,5 (3,5/8)   8650  1730
 8. Wojciech    Staniszewski       4,5 (3,5/8)   8359  1671
 9. Mieczysław  Wysocki            4,0 (3,0/8)   8792  1758
10. Piotr       Wołoszyn           4,0 (3,0/8)   8032  1606
11. Zygmunt     Piela              1,0 (0,0/8)   6244  1248

                               2017-02-12

                           Turniej w DK Świt

 1. Manfred     Mannke             8,0          11364  2272
 2. Rafał       Przedmojski        7,5          11781  2356
 3. Adam        Kojro              7,5          11264  2252
 4. Marek       Kośny              6,0           9627  1925
 5. Stanisław   Praczukowski       6,0          10644  2128
 6. Andrzej     Kwiatkowski        6,0           9189  1837
 7. Jadwiga     Gasik              6,0           8479  1695
 8. Władysław   Kaska              5,5           9429  1885
 9. Piotr       Gasik              5,5          10581  2116
10. Farzam      Rokni              5,0           9132  1826
11. Ryszard     Karpiński          5,0           8346  1669
12. Marcin      Sarna              5,0           8881  1776  N
13. Stanisław   Pałgan             5,0           8608  1721
14. Andrzej     Kania              5,0           8659  1731
15. Kamil       Deryło             5,0           8486  1697  N
16. Eugeniusz   Wiszniowski        4,5           8561  1712
17. Janusz      Kwiek              4,5           8485  1697
18. Stanisław   Perz               4,5           8015  1603
19. Piotr       Wołoszyn           4,5           8083  1616
20. Mieczysław  Wysocki            4,5           8976  1795
21. Jarosław    Gałuś              4,5           8464  1692
22. Henryk      Budrewicz          4,5           7891  1578
23. Krzysztof   Sarna              4,5           8508  1701  N
24. Jan         Pęski              4,5           7467  1493
25. Krzysztof   Nowacki            4,0           8230  1646
26. Janusz      Markiewicz         4,0           7407  1481
27. Zbigniew    Fazan              4,0           6231  1246
28. Adam        Pawłowski          4,0           7675  1535
29. Witold      Żeromski           3,5           7671  1534
30. Apoloniusz  Sebzda             3,5           7247  1449
31. Marta       Mickiewicz         3,5           6855  1371  N
32. Maksymilian Deryło             3,5           7270  1454  N
33. Stanisław   Truszkowski        3,0           7691  1538  N
34. Grzegorz    Kozłowski          3,0           7317  1463  N
35. Jerzy       Kopeć              2,5           6645  1329
36. Roman       Kustosz            1,5           6562  1312  N
37. Tomasz      Turkowski          1,5           4887   977
38. Jolanta     Domagalska         1,0           5007  1001

                               2017-02-09

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Piotr       Gasik              8,0          10658  2131
 2. Sławomir    Turlejski          5,5           8949  1789
 3. Michał      Białczyński        5,0           7606  1521
 4. Ireneusz    Łukasik            4,5           8736  1747
 5. Henryk      Groblewski         4,5           7849  1569
 6. Waldemar    Zdziarski          3,5           7696  1539
 7. Piotr       Wołoszyn           3,0           8041  1608
 8. Zygmunt     Piela              1,5           6333  1266
 9. Zdzisław    Dostaw             0,5           6803  1360

                               2017-02-06

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Ireneusz    Łukasik            9,0          10145  2029  M
 2. Waldemar    Zdziarski          6,0           7690  1538
 3. Henryk      Groblewski         5,5           9855  1971  M
 4. Zdzisław    Dostaw             5,5           6959  1391
 5. Zygmunt     Wiktor             3,0           7450  1490
 6. Leszek      Krupiński          1,0           5830  1166

                               2017-02-05

                           Turniej w DK Świt

 1. Adam        Kojro              8,5          11209  2241
 2. Manfred     Mannke             7,0          11276  2255
 3. Piotr       Gasik              6,5          10604  2120
 4. Rafał       Przedmojski        6,5          11814  2362
 5. Wiesław     Wójcik             5,5           9587  1917
 6. Krzysztof   Nowacki            5,5           8246  1649
 7. Stanisław   Pałgan             5,0           8635  1727
 8. Władysław   Kaska              4,5           9334  1866
 9. Adam        Podgajny           4,5           9459  1891
10. Jadwiga     Gasik              4,5           8360  1672
11. Janusz      Kwiek              4,5           8512  1702
12. Zygmunt     Wiktor             4,5           7689  1537
13. Elżbieta    Sosnowska          4,5           9306  1861
14. Eugeniusz   Wiszniowski        4,5           8569  1713
15. Michał      Białczyński        4,5           7383  1476
16. Apoloniusz  Sebzda             4,5           7166  1433
17. Piotr       Wołoszyn           4,0           8161  1632
18. Krzysztof   Zaborowski         3,5 (3,5/8)   8582  1716
19. Henryk      Budrewicz          3,5           7857  1571
20. Jan         Pęski              3,5           7430  1486
21. Janusz      Markiewicz         3,0           7398  1479
22. Jerzy       Kopeć              2,5           6781  1356
23. Tadeusz     Płuszewski         2,0           6584  1316
24. Tomasz      Turkowski          1,0 (0,0/8)   4869   973

                               2017-02-02

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Piotr       Gasik              8,0          10561  2112
 2. Mieczysław  Wysocki            6,5           9075  1815
 3. Henryk      Groblewski         5,5 (4,5/8)   7801  1560
 4. Ireneusz    Łukasik            5,5 (4,5/8)   8728  1745
 5. Zygmunt     Wiktor             5,5 (4,5/8)   7544  1508
 6. Janusz      Kwiek              5,0 (4,0/8)   8592  1718
 7. Sławomir    Turlejski          4,5 (3,5/8)   8951  1795
 8. Waldemar    Zdziarski          4,0 (3,0/8)   7648  1529
 9. Michał      Białczyński        4,0 (3,0/8)   7235  1447
10. Piotr       Wołoszyn           3,5 (2,5/8)   8298  1659
11. Zdzisław    Dostaw             2,0 (1,0/8)   6765  1353

                               2017-01-30

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Ireneusz    Łukasik            8,5          10050  2010  M
 2. Waldemar    Zdziarski          7,5           7631  1526
 3. Zygmunt     Wiktor             4,0           7366  1473
 4. Henryk      Groblewski         4,0           9950  1990  M
 5. Leszek      Krupiński          3,0           5880  1176
 6. Zygmunt     Piela              3,0           6306  1261

                               2017-01-29

                           Turniej w DK Świt

 1. Manfred     Mannke             8,0          11279  2255
 2. Rafał       Przedmojski        7,5          11835  2367
 3. Mieczysław  Wysocki            6,5           9006  1801
 4. Rafał       Pigoń              6,0           9954  1990
 5. Eugeniusz   Wiszniowski        5,5           8597  1719
 6. Przemysław  Krowicki           5,5           7606  1521
 7. Marek       Kośny              5,5           9451  1890
 8. Władysław   Kaska              5,0 (4,0/8)   9290  1858
 9. Krzysztof   Nowacki            5,0           8066  1613
10. Marcin      Kasjaniuk          5,0           7232  1446  N
11. Andrzej     Kania              5,0           8631  1726
12. Piotr       Wołoszyn           4,5           8477  1695
13. Zygmunt     Wiktor             4,5 (3,5/8)   7510  1502
14. Henryk      Budrewicz          4,5           7951  1590
15. Krzysztof   Żuk                4,5           6537  1307
16. Jan         Pęski              4,0 (2,0/7)   7473  1494
17. Stanisław   Pałgan             4,0           8691  1738
18. Jacek       Jabłonowski        4,0 (3,0/8)   5348  1069
19. Jerzy       Kopeć              4,0           6762  1352
20. Apoloniusz  Sebzda             3,5 (2,5/8)   7124  1424
21. Jan         Skalski            3,0 (2,0/8)   6493  1298
22. Tomasz      Turkowski          1,0 (0,0/8)   4922   984
23. Bogdan      Sadowski           1,0 (1,0/8)   6751  1350

                               2017-01-26

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Piotr       Gasik              8,5          10581  2116
 2. Janusz      Kwiek              6,5           8790  1758
 3. Sławomir    Turlejski          5,5           9129  1825
 4. Piotr       Wołoszyn           5,5           8492  1698
 5. Mieczysław  Wysocki            5,5           8873  1774
 6. Andrzej     Ogórek             5,0           8667  1733
 7. Ireneusz    Łukasik            4,5           8712  1742
 8. Adam        Wilczyński         4,5           8890  1778
 9. Henryk      Groblewski         4,0           7710  1542
10. Waldemar    Zdziarski          2,5           7442  1488
11. Zygmunt     Piela              2,0           6280  1256
12. Andrzej     Szopa              0,0           6196  1239

                               2017-01-23

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Ireneusz    Łukasik            8,5          10000  2000  M
 2. Henryk      Groblewski         7,0          10000  2000  M
 3. Zygmunt     Wiktor             6,5           7400  1480
 4. Waldemar    Zdziarski          5,5           7554  1510
 5. Leszek      Krupiński          1,5           5879  1175
 6. Zygmunt     Piela              1,0           6271  1244

                               2017-01-22

                           Turniej w DK Świt

 1. Manfred     Mannke             8,0          11204  2240
 2. Rafał       Przedmojski        7,5          11973  2394
 3. Adam        Kojro              7,0          10973  2194
 4. Piotr       Gasik              6,5          10523  2104
 5. Stanisław   Pałgan             6,0           8920  1784
 6. Adam        Delikat            6,0           7109  1421
 7. Mieczysław  Wysocki            5,5           8858  1771
 8. Jakub       Tomsia             5,5           8750  1750
 9. Andrzej     Kwiatkowski        5,5           9069  1813
10. Eugeniusz   Wiszniowski        5,0           8208  1641
11. Adam        Podgajny           5,0           9421  1884
12. Władysław   Kaska              5,0           9174  1834
13. Zygmunt     Wiktor             5,0           7275  1455
14. Janusz      Łyk                5,0           7418  1483  N
15. Jan         Pęski              5,0           7444  1488
16. Bogdan      Sadowski           4,5           6976  1395
17. Krzysztof   Nowacki            4,5           8015  1603
18. Tadeusz     Płuszewski         4,0           6610  1322
19. Ryszard     Karpiński          4,0           8094  1618
20. Piotr       Wołoszyn           4,0           8374  1674
21. Włodzimierz Wójcik             4,0           8591  1718
22. Farzam      Rokni              4,0           9138  1827
23. Jarosław    Gołąb              4,0           7400  1480  N
24. Henryk      Budrewicz          4,0           7886  1577
25. Adam        Pawłowski          4,0           7758  1551
26. Marcin      Kasjaniuk          4,0           6926  1385  N
27. Jarosław    Gałuś              3,5           8491  1698
28. Apoloniusz  Sebzda             3,5           7241  1448
29. Jerzy       Kopeć              3,5           6610  1322
30. Sylwester   Piechowski         3,0           6181  1236
31. Marek       Strzelecki         3,0           7350  1470
32. Zbigniew    Fazan              3,0           6194  1238
33. Jacek       Jabłonowski        1,0           5182  1036
34. Tomasz      Turkowski          0,0           5020  1004

                               2017-01-19

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Piotr       Gasik              9,0          10530  2106
 2. Mieczysław  Wysocki            7,0           8921  1784
 3. Ireneusz    Łukasik            6,5           8817  1763
 4. Janusz      Kwiek              6,0           8695  1739
 5. Sławomir    Turlejski          5,5 (4,5/8)   9136  1827
 6. Waldemar    Zdziarski          4,5 (3,5/8)   7579  1515
 7. Zygmunt     Wiktor             4,5 (3,5/8)   7126  1425
 8. Piotr       Wołoszyn           4,0 (3,0/8)   8483  1696
 9. Henryk      Groblewski         4,0 (3,0/8)   7590  1510
10. Zygmunt     Piela              4,0 (3,0/8)   6393  1278
11. Andrzej     Szopa              3,0 (2,0/8)   6288  1257
12. Wiesław     Szymczak           3,0 (2,0/8)   6087  1217  N
13. Jacek       Jabłonowski        2,0 (1,0/8)   5242  1048

                               2017-01-16

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Ireneusz    Łukasik            9,5           8725  1745
 2. Zygmunt     Wiktor             6,0           7114  1422
 3. Waldemar    Zdziarski          5,5           7612  1522
 4. Zygmunt     Piela              4,5           6409  1281
 5. Leszek      Krupiński          3,5           5919  1183
 6. Jacek       Jabłonowski        1,0           5226  1045

                               2017-01-15

                           Turniej w DK Świt

 1. Farzam      Rokni              7,5           9311  1862
 2. Piotr       Gasik              7,5          10442  2088
 3. Adam        Kojro              7,0          10956  2191
 4. Adam        Podgajny           6,5           9417  1883
 5. Stanisław   Pałgan             6,0           8642  1728
 6. Władysław   Kaska              5,5           9171  1834
 7. Krzysztof   Nowacki            5,5           8079  1615
 8. Aleksander  Hasiuk             5,0           7788  1557
 9. Piotr       Wołoszyn           5,0           8619  1723
10. Henryk      Budrewicz          5,0           8046  1609
11. Bogdan      Sadowski           5,0 (4,0/8)   6987  1397
12. Apoloniusz  Sebzda             5,0           7169  1433
13. Janusz      Kwiek              4,5           8663  1732
14. Adam        Pawłowski          4,5           7756  1551
15. Mieczysław  Wysocki            4,5           8793  1758
16. Jan         Pęski              4,5           7379  1475
17. Ryszard     Karpiński          4,0           8061  1612
18. Witold      Żeromski           4,0           7833  1566
19. Jacek       Jabłonowski        4,0 (3,0/8)   5284  1056
20. Zbigniew    Fazan              3,5 (2,5/8)   6147  1229
21. Edward      Koźluk             3,5           6317  1263
22. Sylwester   Piechowski         3,0 (2,0/8)   6233  1246
23. Stefan      Koźluk             3,0           4979   995
24. Michał      Jasnorzewski       3,0 (2,0.8)   6698  1339  N
25. Rafał       Pigoń              3,0 (3,0/6)   9971  1994
26. Tomasz      Turkowski          2,5           5159  1031
27. Emilia      Koźluk             1,0 (0,0/8)   3556   711

                               2017-01-12

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Sławomir    Turlejski          8,0           9219  1843
 2. Adam        Wilczyński         6,5           8817  1763
 3. Andrzej     Ogórek             6,5           8700  1740
 4. Mieczysław  Wysocki            6,0           9022  1804
 5. Piotr       Wołoszyn           6,0           8548  1709
 6. Janusz      Kwiek              5,0           8682  1736
 7. Ireneusz    Łukasik            5,0           8656  1731
 8. Waldemar    Zdziarski          4,5           7761  1552
 9. Henryk      Groblewski         4,0           7620  1536
10. Janusz      Markiewicz         4,0           7577  1515
11. Wojciech    Staniszewski       3,5           8411  1682
12. Andrzej     Szopa              2,0           6312  1262
13. Zdzisław    Dostaw             1,5           6822  1364 
14. Zygmunt     Piela              1,0           6362  1272

                               2017-01-08

                           Turniej w DK Świt

 1. Manfred     Mannke             7,5          11133  2226
 2. Adam        Kojro              7,5          11043  2208
 3. Rafał       Pigoń              7,0          10145  2029
 4. Władysław   Kaska              6,0           9195  1839
 5. Mieczysław  Wysocki            6,0           9023  1804
 6. Włodzimierz Wójcik             6,0           8729  1745
 7. Janusz      Kwiek              5,5           8721  1744
 8. Henryk      Budrewicz          5,5           8010  1602
 9. Andrzej     Kwiatkowski        5,0           9052  1810
10. Ryszard     Karpiński          5,0           8127  1625
11. Janusz      Łyk                5,0           7036  1407  N
12. Krzysztof   Nowacki            5,0           7961  1592
13. Michał      Białczyński        5,0           7240  1448
14. Stanisław   Pałgan             5,0           8475  1695
15. Wiesław     Szymczak           5,0           6141  1228  N
16. Piotr       Wołoszyn           4,5           8482  1696
17. Krzysztof   Janeczko           4,5           8603  1720  N
18. Adam        Pawłowski          4,5 (3,5/8)   7708  1541
19. Jan         Pęski              4,5           7382  1476
20. Stanisław   Perz               4,5           8045  1609
21. Apoloniusz  Sebzda             4,0           7414  1482
22. Bogdan      Sadowski           4,0           6966  1393
23. Jan         Skalski            4,0           6594  1318
24. Witold      Żeromski           3,5           7999  1599
25. Jakub       Janeczko           3,5           8458  1691  N
26. Janusz      Markiewicz         3,5           7623  1524
27. Tadeusz     Płuszewski         3,5           6339  1267
28. Jerzy       Kopeć              3,5           6523  1304
29. Andrzej     Szopa              3,0           6293  1258
30. Krzysztof   Krawczuk           3,0           6165  1233
31. Tomasz      Turkowski          3,0           5017  1003  N
32. Zygmunt     Wiktor             2,5           7111  1422
33. Zbigniew    Fazan              2,5           6268  1253
34. Sylwester   Piechowski         1,0 (1,0/8)   6234  1246

                               2017-01-02

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Ireneusz    Łukasik            5,5           8723  1744
 2. Piotr       Wołoszyn           5,5           8489  1697
 3. Waldemar    Zdziarski          5,0           7712  1542
 4. Henryk      Groblewski         3,5           7658  1531
 5. Zygmunt     Wiktor             3,5           7301  1460
 6. Zdzisław    Dostaw             3,0           6959  1391 
 7. Michał      Białczyński        1,0           7144  1428
 8. Leszek      Krupiński          1,0           5870  1174


Serwis główny

Wyjaśnienia

Ranking FIDE

Valid XHTML 1.0 Transitional · Valid CSS 2.1